Рекомендуємо прочитати

Секс як ліки

article3328.jpg

Не варто думати, що секс потрібен лише для продовження роду або заради отримання чуттєвої насолоди. Він дуже важливий і для підтримки здоров'я.

Тому дуже добре, якщо ви зумієте створити налагоджене і гармонійне інтимне життя.

Давайте ж зупинимося на даній темі більш детально і з'ясуємо ті переваги для нашого здоров'я, які здатний подарувати нам секс з коханою людиною.

Гармонійні інтимні стосунки здатні позбавити нас від стресу. Адже при наближенні оргазму в крові відбувається підвищення рівня такого гормону, як окситоцин, причому збільшення його значне і становить у п'ять-шість разів більше звичайного.

В основному цей гормон стимулює скорочення гладкої мускулатури матки і підсилює відчуття під час сексуальної розрядки. При цьому виділяються ендорфіни, по праву вважаються гормонами щастя. Це значно покращує настрій, знімає болі і знижують апетит.

Крім цього, синтезується серотонін, який дарує розслаблення і підвищує стресостійкість.

Секс дозволяє нам швидше справлятися з повсякденними завданнями, що вимагають інтелектуальних затрат. За допомогою все того ж окситоцину ми знаходимо неординарні рішення, а серотонін надає стимулюючі вплив на креативність і логічність мислення.

Інтимний процес супроводжується підвищенням адреналіну і кортизолу, що позитивно впливає на роботу головного мозку. При цьому дія цих природних стимуляторів по ефективності перевершують будь-які хімічні препарати.

Зміцнює секс і нашу імунну систему, так як досить займатися ним один-два рази на тиждень, щоб вміст імуноглобуліну в нашому організмі зріс на тридцять відсотків, а це значить, що і простудних захворювань ми будемо схильні в меншій мірі на третину.

Можна вважати секс і профілактикою розвитку діабету, так як при сексуальній розрядці відбувається підвищення тонусу всіх залоз внутрішньої секреції, в тому числі і підшлункової.  А це призводить до підвищеного вироблення інсуліну.

А за рахунок поліпшення кровопостачання відповідних органів ви піддаєтеся меншому ризику розвитку гінекологічних та урологічних захворювань.
Розслабляючу і заколисуючу дії інтимного дійства ми падаємо завдяки прогестерону, рівень цього жіночого гормону збільшується при заняттях сексом.

Не варто забувати і про те, що секс є свого роду фізичною вправою. Можна спостерігати почастішання пульсу, який зростає в два рази, як у спортсменів в момент інтенсивного тренування.

Якщо ж ви будете піддаватися таким «тренуваням» тричі на тиждень, то значно скоротите ризик серцево-судинних захворювань, що служить прекрасною профілактикою інфарктів та інсультів.

Та й м'язи отримують відмінну навантаження, наприклад, м'язи рук, стегон, сідниць. Та й тестостерон, який збільшується незалежно від поз, сприяє зміцненню м'язів і кісток.

В цілому ж можна сказати, що секс здатен зробити жінку значно привабливішою, а, отже, підвищує її самооцінку.

Так як під час любовних утіх жінка отримує, крім ласк біологічно активні речовини простагландини, які запускають ланцюгову реакцію, тобто підсилюють утворення жіночих гормонів, зокрема естрогенів і прогестерону, що робить позитивний вплив на структуру шкіри, волосся і нігтів.
Правда слід зазначити, що для здійснення даної реакції вам буде потрібно незахищений секс.

Тим не менше, навіть при використанні презерватива виділення гормонів в жіночому організмі достатня, вони також здатні забезпечити краще постачання кров'ю всіх тканин. А це означає, що ваша шкіра в будь-якому випадку стане більш свіжою і пружною.

Ваш партнер подарує вам відчуття своєї привабливості і бажаності, всі комплекси з приводу власної зовнішності ви залишите «за бортом».
Все вищесказане не означає, що у разі відсутності постійного партнера слід кидатися в обійми першого зустрічного варіанту. Так як така поведінка здатна не тільки не принести користі вашому здоров'ю, а лише посилити вже наявні проблеми.

Не треба боятися вимушеної стриманості. Адже твердження про те, що за відсутності сексу ви перетворитеся в товсту і неохайну мегеру, з купою комплексів, є не більш, ніж міфом. На думку фахівців, стриманість не може стати причиною розвитку хвороб, воно здатне стати лише каталізатором, але явно не їх причиною.

Тут важливе значення має ваше ставлення до відсутності сексу у вашому житті.
Якщо ви успішно переносите нерозтрачену енергію в свою роботу або в хобі, то тут вам побоюватися абсолютно нічого, ну хіба тільки перевтоми. А якщо ви зациклитеся на проблемі, то вам можна побоюватися розвитку депресивного стану, що стане причиною захворювання.

Але, в даному випадку причина буде переховуватися не в тілі, а в душі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
«Якщо ви дбаєте про новизну сексуальних відчуттів, просто замініть звичну вам партнерку на «дівчину місяця»!...
Продукти, в яких міститься багато клітковини, відмінно допомагають знижувати апетит - наприклад, овочі. Клітковина в...
Пити сік слід вранці та ввечері. Як показало дослідження, прийом соку в такому режимі протягом двох тижнів дозволяв...
Scroll To Top