Рекомендуємо прочитати

Як частіше займайматися сексом

article2824.jpg

Якщо вам здається, що сексу у вашому житті останнім часом стало менше, а з чоловіком ви все частіше проводите час за обговоренням побутових питань та проблем, значить, прийшов час повернути у відносини колишню пристрасть. Як це зробити?

Не відмовляйтеся від сексу
Апетит, як відомо, приходить під час їжі. Навіть якщо вам не дуже хочеться займатися сексом, не відмовляйте коханому. Цілком можливо, що вже через кілька хвилин, ви зміните свою думку.

Влаштовуйте романтичні побачення
Хоча б раз на тиждень залишайтеся наодинці зі своїм чоловіком. Відправляйте дітей до бабусь, забувайте про роботу і насущні справи, і просто насолоджуйтеся один одним.

Струсніться
Іноді відсутність бажання - це всього лише наслідок загального штилю в житті і у взаєминах. Вам допоможуть нові враження! Рушайте з коханим у невелику подорож, освойте новий вид спорту або хоча б виберіться на прогулянку вечірнім містом.

Подивіться еротичний фільм
Повернути пристрасть допоможуть еротичні фільми і книги. Не порно, а саме красива еротика. Виберіть фільм за смаком і влаштуйте нічний кінозал для двох.

Напишіть коханому відвертий лист
Або просто відправте смс з описом того, що ви хотіли б з ним зробити, коли він повернеться з роботи. Повірте, цим вечором він точно не стане затримуватися в офісі.

Експериментуйте, використовуйте свою фантазію, і тоді вам точно не буде нудно удвох, і ви забудете про проблеми в сексуальному житті.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top