Рекомендуємо прочитати

Любовні ігри

article2171.jpg

Якими тільки поетичними епітетами не нагороджують таїнство сексу між чоловіком і жінкою. Він може бути ніжним і неквапливим, при тьмяному світлі каміна або бурхливим, як іскристий водоспад, а може бути спонтанним і несподіваним, як літній злива! Любовні ігри можуть починатися набагато раніше того моменту, коли закохана пара увійде в спальню.

І все, що відбувається на любовному ложі, і що відбувається за взаємною згодою партнерів, повинно відбуватися, якщо це приносить радість похітливої насолоди один одним.

В області сексу, як ніде, необхідно позбутися від настирливих, тріщала по швах комплексів і бар'єрів, щоб віддатися волі коханої людини, і бути за це винагородженою незабутніми хвилинами пристрасті. Запам'ятайте, в ліжку не може бути ніяких заборон і табу. Можливо все. Експерименти і сміливі ідеї в любовних іграх привносять в життя партнерів новизну і відчуття незвіданого почуття, яке неодмінно хочеться випробувати.

Кажуть, правильно напівоголена жінка завжди більш спокуслива для чоловіка, ніж просто оголена, адже, як відомо, він любить очима. Надіньте шовкову білизну або панчохи з підв'язками, станьте перед ним і побачите, як загоряться збудженням його очі, і він в подяку зробить все, що ви від нього чекаєте. Те, що приховано під тканиною білизни стане для нього чимось незвіданим і захопливим.

А ось любовні ігри зі зв'язуванням партнера - ще один незабутній джерело насолоди для чоловіка і жінки що довіряють один одному. Зв'язаними можуть бути як один, так і інший, все залежить від вашої фантазії і настрою. Однак сенс цієї гри не в тому, щоб обмежити свободу партнера і зробити те, що в іншій атмосфері він би не зробив, а довести його до нестями, щоб він благав подарувати йому радість оргазму.

Корисно, звичайно, спочатку обумовити деякі правила, наприклад, подати особливий знак, якщо партнер робить щось, неприємне тобі, або те, чого тобі зараз не хочеться.

Не туга шовкова пов'язка на очі, і ви увійдете зовсім в інший світ сексуальних відчуттів. Адже коли людина позбавляється можливості бачити, у нього неймовірно підвищується чутливість всіх інших органів. Ніжні дотики і ласки здатні викликати бурю емоцій і нових невідомих відчуттів.

Експериментуйте частіше - спробуйте, наприклад, пограти з партнером в спокусливу медсестру або вчительку, робіть все, що підказує вам ваша фантазія, лише б це не приносило вашій коханій людині дискомфорту. Запропонуйте вашому партнерові разом подивитися еротичний фільм, а краще зняти фільм, в якому ви будете і акторами і сценаристами.

Загалом, сценарій сексуальних любовних ігор повністю залежить від вас і вашого коханого.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Scroll To Top