Рекомендуємо прочитати

Секс в перший раз

article3257.jpg

Як правило, перший раз відбувається в досить несприятливих умовах, наспіх, можливо в стані алкогольного сп'яніння, або під гнітом страхів і тиску з боку більш активного партнера. Як правило за таких обставин жінка не відчуває ні щастя ні задоволення, більше того, це може призвести до того, що згадуватиме вона це як щось неприємне і огидне.

Перший сексуальний досвід назавжди залишається у свідомості людини, незалежно від того чи хоче він сам цього. Якщо перший досвід був не вдалий, це може призвести в майбутньому до фригідності жінки, а також до байдужості до сексу і несприятливого відношення до чоловіків взагалі. І не варто довіряти своїм більш досвідченим подружкам нібито зазнали райська насолода в свою першу шлюбну ніч. З фізіологічної точки зору це практично неможливо.

Щоб уникнути подібних проблем ми радимо, бути як можна більш ретельними у виборі партнера, інакше це може призвести до вельми несприятливих наслідків.

У жінки досить багато ерогенних (що народжують любов) зон зосереджено в безпосередній близькості до статевих органів, а також і в них самих.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Коли критичні дні затримуються, ми починаємо панікувати або радіти. Це ж вірна ознака вагітності! Однак, причини...
Кожна жінка яка піклуються про своє здоров'я повинна приділяти увагу догляду за інтимною зоною свого тіла. А чи знаємо...
Жінки все більше хочуть контролювати своїх чоловіків. І це їм вдається. Під контролем слабкої половини знаходиться і...
Сьогодні досить популярні бар'єрні методи контрацепції, вони не тільки захищають від вагітності, а й від захворювань,...
Scroll To Top