Рекомендуємо прочитати

Перша близькість - практичні поради

article3440.jpg

Перша близькість з чоловіком може стати і приголомшливою подією, і моторошним провалом. Як поводитися, щоб у тебе і твого обранця залишилися винятково приємні спогади?

Як далеко можна зайти
Головне - не робити того, про що ти потім можеш пожаліти. І якщо це означає, що не варто робити нічого, - значить, нічого не роби!

Питати про його сексуальний досвід
Сповідь чоловіка - ще не гарантія безпечного сексу. Як це не сумно, обман входить в тактику зваблювання.

Як заговорити з чоловіком про презерватив
Коректно і переконливо звучить фраза "Нам потрібен презерватив". Відтінок зваби припускають слова "Дозволь мені надіти тобі презерватив". Відмова партнера слід розцінити як нетактовність, і якщо ти вирішуєш ризикнути, нарікай на себе.

Чи треба розповідати коханцеві про свій сексуальний досвід
Зрозуміло, дещо партнеру знати потрібно. Якщо до нього у тебе були "сумнівні контакти", слід відверто розповісти йому про це, а також обговорити кращі методи контрацепції. Загалом, говоріть йому про себе те, що самі хотіли б дізнатися про нього. Але зовсім не обов'язково ділитися враженнями про сексуальні можливості попереднього коханця.

Чи треба симулювати оргазм
Якщо вас щось не влаштовує в ліжку, скажіть йому правду. Згодом це допоможе вам знайти шляхи досягнення повної гармонії.

Як краще виходити із ситуації, коли партнер не може досягти ерекції
Головне - не приймати його невдачу на свій рахунок. Як стверджують фахівці, час від часу таке трапляється з усіма. Найкраща тактика - тут же запевнити партнера, що секс - поняття багатопланове, а не тільки безпосередньо статевий акт.

Що робити, якщо партнер пропонує поекспериментувати в ліжку
Необхідно добре знати партнера, повністю йому довіряти, убезпечити секс, не піддаватися на шантаж, заздалегідь домовитися, що експеримент припиниться на першу вимогу.

Як бути, якщо коханець - консерватор
Проявіть ніжність і безмежний такт, тим більше якщо в поданні вашого партнера позиція "жінка зверху" - вже сексуальний авантюризм. Не треба позбавляти його впевненості, що він може принести вам задоволення без всяких хитрощів. Спробуйте обережно запропонувати щось нове і, якщо йому це не сподобається, не наполягайте. Повернетеся до цього, коли станете йому ближче.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Scroll To Top