Рекомендуємо прочитати

Пози для орального сексу

article3285.jpg

Оральний секс є одним з найбільш суперечливих аспектів інтимного життя. Займатися цим чи ні, кожна жінка вирішує сама для себе, проте, за свідченням переважної більшості чоловіків, ласки такого роду доставляють їм величезне задоволення.

Пози для орального сексу, також як і його техніки, можуть бути різними, не обмежуючись тільки тією, коли дівчина стоїть на колінах перед партнером. Мінет може підрозділятися на два види: феляцію (коли активність проявляє дівчина) і іррумація (коли основні рухи робить чоловік), і, зокрема, в залежності від цього слід вибирати найбільш підходящі пози для орального сексу.

Дотримуючись традицій
З точки зору фахівців, повагу чоловіків до орального сексу обумовлено як фізіологічними передумовами, пов'язаними з особливими відчуттями від впливу жіночих губ і язика, так і з психологічною - демонстрацією жіночого благоговіння перед їх дітородними органами. Традиційні пози для орального сексу припускають, що жінка опускається на коліна або сідає навпочіпки обличчям до стоячого чоловіка. Дана позиція зручна тим, що вона не вимагає дотримання жодних додаткових умов, і її можна практикувати при знаходженні практично в будь-якому місці. Правда, чоловік у такій позі не може повністю розслабитися, що, в свою чергу, допомагає відстрочити оргазм.

Потрійний удар
Особливо досвідчені коханки вільною рукою можуть одночасно пестити свої груди або клітор, доставляючи тим самим задоволення і собі. Як варіант - жінка може також сісти навпочіпки перед чоловіком, але обличчя її має бути направлено в ту ж сторону, що і його. Такі пози для орального сексу зручні не тільки для ласк мошонки і яєчок, а й для анілінгуса. Вплив, таким чином, може надаватися відразу на три найбільш чутливі чоловічі ерогенні зони. Крім того, в подібній позиції партнер може регулювати темп руху, вибираючи максимально приємний для себе.

Жіноча ініціатива
Ще одна поза пропонує чоловікові сісти в крісло або на диван, відкинувшись на його спинці. Жінка розміщується на підлозі перед ним. У такій позиції представник сильної статі зможе максимально розслабитися, однак йому повністю доведеться довіритися партнерці, оскільки він не зможе контролювати її руху і не зможе бачити, що саме вона робить. Незвичайні відчуття вдається отримати в тому випадку, коли на край дивана, крісла або ліжка сідає дама. Чоловік лягає на підлогу перед партнеркою, а свої стегна кладе поверх жіночих. У цьому випадку він, навпроти, отримує хорошу можливість для спостереження за діями дівчини.

P.S. Раджу всім жінкам подивитися ці відеофільми та потім постаратися повторити ці прийоми зі своїм партнером.

Приємне і корисне
Якщо партнер відчуває втому, максимальне розслаблення допоможуть забезпечити пози для орального сексу, при яких він лежить на ліжку або дивані. У такому випадку, партнерка може попередньо трохи його подражнити, почавши ласки з губ або шиї, продовживши стимуляцією сосків, живота і поступово спускаючись все нижче. Жінка при цьому може перебувати або на підлозі, або зверху партнера. Дівчина може також розташуватися збоку від чоловіка, валетом, щоб її обличчя перебувало навпроти його статевих органів. У такій позі партнеру зручно пестити жінку руками.

Любителі і професіонали
Якщо чоловік не хоче повністю віддавати ініціативу партнерці, можна спробувати наступну позу. Жінка лягає на ліжко на спину, а чоловік поміщається поверх неї валетом, також спиною вниз (в результаті голова дівчини опиняється між його ніг). Правда, руху партнерки в такій позиції досить обмежені. Навпаки, широкий простір для дій з'являється, якщо чоловік сидить на ліжку, обхопивши руками коліна і притягнувши їх до себе, а жінка розміщується перед ним. Однак для утримання балансу в такій позі потрібна деяка підготовка. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як догодити чоловіка в ліжку, адже вони не звикли базікати про своїх почуттях і бажаннях і норовлять все приховати від...
Вибирайте сексуальні пози для ніжної і чуттєвої ночі кохання. Особливо вони підходять для партнерів, які закохані одне...
При пологах у жінки часто трапляються розриви, після чого накладаються шви. Найчастіше такі розриви трапляються в...
Набридло ходити на виснажливі тренування в спортзал? Не впадайте у відчай, у вас є прекрасна альтернатива тренажерам -...
Scroll To Top