Рекомендуємо прочитати

Що потрібно для повноцінного оргазму

article2832.jpg

Як що? - Запитаєте ви, - звичайно хороший чоловік. І будете праві, але не зовсім. Ваше задоволення залежить не тільки від чоловіка, а й від вас самих і від вашого настрою.

Одна справа - вміти займатися сексом, і зовсім інша - отримувати максимальне задоволення від процесу. Якщо перше ви вже освоїли, то пора перейти до головного.

Ще древні китайці говорили, що потрібно зосереджуватися на тому, що робиш в дану конкретну хвилину і не думати ні про що інше. І були праві! Якщо займатися сексом і при цьому думати про те, що потрібно ще випрати або приготувати сендвіч дитині в школу, то навряд чи ви відчуєте запаморочливі емоції від сексу. Який вже тут повноцінний оргазм з такими думками. Більш цього, ваш партнер відчує ці «неправильні» думки, і його запал може теж згаснути.

Якщо вже ви подумки тут і зараз, а саме в ліжку з коханою людиною, то дозвольте собі і своєму тілу розслабитися. Прислухайтеся до своїх відчуттів і дозвольте приємному розвиватися і наростати. Якщо хочете кричати - кричіть, і не потрібно замислюватися, не заважаєте ви цим самим сусідам! Може, вони, нарешті, зможуть самі розслабитися, слідуючи вашому прикладу.

Якщо ви змогли зосередитися на приємному і почали отримувати задоволення, пора і про партнера подумати. Якщо добре йому, то і вам буде прекрасно. Прислухайтеся до його бажань, цілком може бути, що вони збігаються з вашими. І не бійтеся експериментувати. Ви можете здивуватися, на що здатне ваше тіло, якщо дозволити йому отримувати задоволення. Тому відмовтеся від умовностей і обмежень. Ваш чоловік оцінить це на всі 100 %. Йому не захочеться шукати щось нове на стороні, якщо ви можете дати йому все, про що він може мріяти.

Ці прості три ради допоможуть пережити самі приємні відчуття під час сексу і відчути повноцінний оргазм!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top