Рекомендуємо прочитати

Головні правила еротичного масажу

article2229.jpg

Доставити ніжне задоволення коханій людині допоможе еротичний масаж.

Такий масаж в домашніх умовах вимагає мінімальних навичок і знань, головне - отримати обопільне задоволення. Є декілька універсальних правил еротичного масажу.

Правило № 1. Забути про час і налаштуватися на задоволення. У цій справі не можна поспішати. Необхідно підготувати комфортну обстановку, приємну музику і романтичний настрій.

Правило № 2. Налаштувати температурний режим у приміщенні. Оголене тіло повинно відчувати комфорт в приміщенні, а не знемагати від спраги або мерзнути від холоду.

Правило № 3. Підвищити ефект еротичного масажу допоможе правильний вибір масажного масла. Можна вибрати збуджуючі масла, нейтральні або звичайне дитяче масло.

Правило № 4. Для кращого розслаблення рекомендується спочатку прийняти спільний душ, ніжно обтерти партнера м'яким рушником, закрийте йому очі для підвищення тактильного сприйняття.

Правило № 5. Якщо партнер не до кінця розслабився, рекомендується почати масаж з грудей, поступово переміщаючись на більш інтимні місця. А ось розмови під час масажу не вітаються.

Правило № 6. Можна робити різні види еротичного масажу в залежності від побажань партнера. Обволікуючий постійний масаж, тайський масаж всім тілом, англійський масах пір'їнкою або м'якою рукавичкою.

Правило № 7. При масажі не можна застосовувати силу, якщо цього не захоче партнер. Рухи повинні бути м'які і ритмічні. Чим ніжніші руху, тим більше реакція нервових закінчень.

Правило № 8. Обов'язково стежити за реакцією або мімікою партнера, щоб змінити руху або дії при масажі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жінки все більше хочуть контролювати своїх чоловіків. І це їм вдається. Під контролем слабкої половини знаходиться і...
Здоров'я дітей? це найголовніше в житті батьків. До питання розвитку і здоров'я малюка потрібно підходити з усією...
Матусі й татусі, бабусі й дідусі іноді запитують: «Навіщо робити масаж такій маленькій дитині?». Дорослі можуть...
Оздоровче значення водних процедур відомо з далекої давнини. Контакт з водою надає розслабляючу дію, тонізує шкіру,...
Scroll To Top