Рекомендуємо прочитати

Секс, про який всі мріють

article3042.jpg

Як ви думаєте, що таке справжній секс? Це далеко не просто певні рухи тіла, спрямовані на досягнення взаємного задоволення. По-справжньому, хороший секс народжується, в першу чергу, всередині людини, а вже потім втілюється в життя через інтимні ласки, визначених сексуальних поз і рухів. Однак далеко не кожен може похвалитися тим, що має такий секс.

Часто в наше життя втручаються і соціальні проблеми, і втома, і банальне небажання заглиблюватися в тему. «Ось у мене він такий, і мене все влаштовує», - думають багато чоловіків, так як їм досягати оргазму набагато простіше, ніж жінці. Такі люди навіть уявити собі не можуть, яких небувалих нових відчуттів можна досягти у разі повного пізнання таїнства сексуальних відносин між партнерами.

Чому секс не завжди такий, яким ви його хочете бачити? Чому ваші бажання не виконуються? Спробуємо розібратися разом.
На мою думку спочатку необхідно розділити секс на дві складові - технічну і чуттєву. Остання, безумовно, є більш вирішальною. У цьому випадку велике значення відіграє ставлення один до одного сексуальних партнерів, їх загальна спрямованість і, найголовніше, ступінь збудження жінки. Вся справа в тому, що якщо партнерка без обмежень і заборон віддається сексу цілком, то вона здатна доставити своєму партнеру величезну хвилю сексуальної насолоди навіть будучи не самою винахідливою в цьому плані. Якщо ж до цього додати різноманітні сексуальні ласки, то обидва партнера мають шанс отримати дійсно чудовий справжній секс!

Ласки як у казці
Поговоримо з приводу цих самих ласк. Як відомо, у жінок ерогенні зони хаотично «розкидані» і відрізняються своєю індивідуальністю. Те, що буде особливо приємно одній дівчині, може, викличе абсолютно нейтральні почуття в іншої. Це не означає, що така партнерка «холодна» і бездушна, ні! Просто її насолоду приховано в інших областях тіла. Необхідно просто їх правильно відшукати.

У чоловіків же все набагато простіше. Їх головна ерогенна зона - це член і прилегла до нього область. Є й інші, наприклад, нижня частина шиї і верхня частина спини в області хребта, однак вони викликають далеко не ті відчуття, як у випадку задіяння ерогенних зон дівчини. Дівчатам на замітку - багато чоловіків вважають справжній секс без оральних ласк не повноцінним!

Прислухаємося до тіла
Як досягти максимальної насолоди від сексу - це ціла наука, яку повинні вивчати обидва партнера. Проте є у неї певні важливі моменти, на яких ми сьогодні і акцентуємо увагу.

Важливі моменти для чоловіків.
Для чоловіків вкрай важливо для початку навчиться правильно ставитися до свого головного органу. Необхідно зрозуміти, що член - це частина чоловіка, він ніколи не бреше, тому до нього потрібно прислухатися і його розуміти. Справа в тому, що в гонитві за якимись відповідниками у багатьох чоловіків виникає страшна напруга під час сексу, яке передаються і його статевому органу. Тут можуть початися проблеми і різні комплекси. А все тому, що порушується природна гармонія в тілі чоловіка.

Є ще одна серйозна заковика у представників сильної половини. Багато хто помилково асоціюють член зі своєю заможністю як чоловіки. Тому то й бажають пристрасно, щоб їх член працював як відбійний молоток. Статевий орган чоловіка ближче до природи, ніж його голова з її думками. Він сам знає, коли краще почекати, а коли можна знову почати діяти. Крім цього, жінки абсолютно не люблять, коли занадто багато чисто механічного впливу. Вони від цього втомлюються, аж до того, що пропадає можливість випробувати оргазм під час сексу.

Коли ж немає ніяких напруг з боку чоловіка, то весь процес статевих відносин набуває реальну природну форму - то спад, то знову підйом. Ось в цьому випадку секс обіцяє бути дуже довгим і якісним.

З досвіду опитаних чоловіків можу сказати: багато хто помилково вважає, що саме вони ведучі та головні в ліжку. Однак насправді все зовсім не так - задає ритм і пристрасть у сексі, уявіть собі, дівчина, як більш чуттєве та емоційне створіння. Чоловікові необхідно просто піти за нею, і він неодмінно відчує всі принади сексуальної насолоди.

Важливі моменти для дівчат.
По-перше, як було зазначено вище, дійсно багато чого в сексі залежить саме від ступеня збудження дівчини. Тому важливо під час сексу думати про сам секс і про ті відчуттях, які ти отримуєш, а не про свої проблеми і турботи. Справа в тому, що дійсно жінки дуже часто «грішать» надлишком думок і своїм моральним відволіканням від основного заняття. Чоловіки, як більш сконцентровані, це відчувають і, повірте, їм це дуже не подобається.

Для дівчини дуже важливі інтимні ласки, за допомогою яких вона може отримати оргазм і без повного злиття з чоловіком. Дуже важливо не просто ствердно заявити чоловікові, мовляв, я хочу того-то й того-то. Важливо підвести його до бажання доставити вам задоволення допомогою первісної ласки його самого. Тільки повністю вдоволений чоловік може доставити справжню насолоду своїй партнерці.

Також важливо для кожної дівчини, як задає емоційний окрас сексу, навчитися відчувати свого партнера - які секс пози йому найбільш приємні, які ваші дії приводять його у захват, які ваші слова його розбурхують. Хороша партнерка повинна відчувати, коли саме в чоловіка настає пік сексуальної насолоди.

Для дівчат також важливо не демонструвати надмірно свою сексуальність, так сказати не «випинати» з себе зайве. Справа в тому, що бути провідною і сексуально агресивною (в плані особистих амбіцій) - це різні речі. Всього має бути в міру і, знову-таки, відповідно до бажань вашого партнера.

Резюме
Наостанок, зазначу, що дуже важливо для обох партнерів не підлаштовувати свій секс під шаблон і не перетворювати його на просте доведення один одному своєї сексуальної спроможності. Не потрібно намагатися вирішувати за допомогою сексу якісь інші завдання. Я вас запевняю, коли в ліжку двоє уважних, чуйних людей - все буде добре!

Бажаю запаморочливого справжнього сексу!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як догодити чоловіка в ліжку, адже вони не звикли базікати про своїх почуттях і бажаннях і норовлять все приховати від...
За статистикою, приблизно 65% представниць слабкої прекрасної статі бажали б мати у своєму інтимному житті більше...
На жаль, менше половини жінок отримують від чоловіків стільки інтимних оральних ласк, скільки б їм, дамам, хотілося....
Тому, "хто не в танку", абсолютно безкоштовно дарую наш маленький жіночий секрет - від мінета ще ніхто не вмирав....
Scroll To Top