Рекомендуємо прочитати

Секс з незнайомцем

article2397.jpg

Якщо вірити інтернету, то багато жінок одного разу спробували секс з незнайомим чоловіком. Причини для такого вчинку можуть бути самі різні: занадто захопилася випивкою, тривала відсутність сексу, помста зрадливому партнеру або просто пошук нових відчуттів. Всі ми здійснюємо дурості, а що б вони не вплинули на наше майбутнє, потрібно зберігати трохи розуму і свідомості.

Зазвичай прийняття рішення зайнятися сексом з незнайомцем буває несподіваним, однак перед тим як піти з ним, придивіться до нього уважніше. Як він поводиться в суспільстві. Якщо він грубий з іншими, неосвічений і задирається, подумайте добре, а чи варто це робити? Секс з такою людиною може не тільки не принести задоволення, а й привести до травм і розладів.

Алкоголь - небезпечний ворог при виборі партнера на одну ніч. Пам'ятайте, що при сп'янінні вам буде складніше вибратися із складної ситуації. Підстрахує себе. Надішліть подрузі смс з номером його машини або ммс з його фотографією. Хай він знає про це. Це може врятувати вас в складній ситуації.

Подумайте про місце проведення зустрічі. Не варто їхати додому до зовсім незнайомій людині. Але і ваша квартира не підходить. Оптимальним буде номер готелю або заміський будинок. Вибирайте багатолюдні райони. але не ті, де вас знає кожен перехожий. І не варто називати йому своє реальне ім'я, вигадайте інше.

Дуже важливий момент - контрацепція. Приготуйте презервативи. На сьогоднішній день це оптимальний варіант. Якщо раптом був незахищений секс - біжіть в аптеку і купіть засоби екстреної контрацепції. Не затягуйте з цим!

В цілому можна говорити, що секс з незнайомцем заняття небезпечне і обтяжливе. Подумайте добре. перш ніж іти на це.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Scroll To Top