Рекомендуємо прочитати

Секс замість спортзалу

article2966.jpg

Набридло ходити на виснажливі тренування в спортзал? Не впадайте у відчай, у вас є прекрасна альтернатива тренажерам - регулярний секс! Деякі пози в сексі впливають на різні групи м'язів у жінок, не гірше, а може бути і краще, ніж багатогодинні заняття на тренажерах.

Місіонерська поза
Стара добра місіонерська поза, на перший погляд, напевно, сама «ледача» в сексі. Незважаючи на всю пасивність цієї пози, «чоловік зверху» все ще може забезпечити гарне тренування вашому тілу . Якщо ваш партнер штовхає вас вперед, а ви відповідаєте йому поштовхом назад, то від вас потрібно багато м'язових зусиль. Для того, щоб зміцнити м'язовий тонус, фокусуйтеся на піднятті таза, а не нижньої частини спини. Поза місіонера добре тренує м'язи сідниць.

Doggy-Style
Ця секс-поза, також як і місіонерська, вимагає від жінки додаткових зусиль. У цьому випадку будуть задіяні квадріцепси (чотириглаві м'язи стегна) і гомілки. Ви також можете модифікувати позу і потренувати руки. Замість того, щоб випрямити руки на ліжку, зіпріться на стінку. Відчуваючи опір, ви будете тренувати м'язи верхньої частини тіла.

Жінка зверху або «наїзниця»
Нижня частина ніг жінки впирається в ліжко або в підлогу, таким чином, задіяні м'язи сідниць і преса. Подібно їзді на коні, у жінки тренуються м'язи нижнього преса і таза. Обхопивши чоловіка стегнами або литками ніг, вона тренує цю групу м'язів. Трохи змінивши позицію, можна зміцнювати додаткові м'язи. Ви можете стати на ноги і спертися на руки. Щоб утримувати баланс, ви повинні використовувати м'язи верхньої частини тіла.

Лотос
Як і місіонерська поза, поза лотоса є самою пасивною в сексі. Проте, тут використовуються багато м'язів з «наїзниці».

Стоячи
Найскладніша секс позиція, тому що партнер повинен утримувати жінку. Чоловік і жінка стоять обличчям один до одного. У гру вступають м'язи верхньої частини ніг: якщо вона стоїть на одній нозі, працюють ті м'язи ніг, які дозволяють їй втриматися у вертикальному положенні, і основні м'язи підтримують баланс.

Ножиці
Це менш напружена секс поза з усіх. Найчастіше в цій позі відсутній тиск маси тіла. Ножиці - це також секс поза для тих, хто втомився і не хоче акробатичних трюків в ліжку. Але це не означає, що в цій позі м'язи не працюють. Ваші ноги переплітаються з ногами вашого партнера, що обмежує рух. При цьому дуже напружуються внутрішні м'язи стегна.

Міст
У позі «міст» жінка дивиться вгору, спираючись на карачки, підтримуючи тіло над ліжком. Експерти стверджують, що ця поза не для «слабаків».
Навіть якщо ви підклали під спину багато подушок, все одно доведеться працювати м'язами сідниць і внутрішньою частиною стегна, щоб утримувати себе на вазі. В результаті, задіяно все тіло - біцепс, трицепс, квадрицепс, сідниці, стегна.

Арка
Арка - це модифікована поза моста, де жінка опускається на плечі, використовуючи тільки ноги, щоб утриматися на вазі. По суті, тут задіяні всі ті м'язи, що і в позі моста, але лише з однією різницею. «Арка» більш безпечна через відсутність навантаження на шию і плечі , які можна легко потягнути.

Випади
Це рух добре розробляє м'яза стегна, підколінні сухожилля, прес і сідниці. Також воно підтягує м'язи ніг і покращує розтяжку.

А для більш яскравого оргазму спробуйте позайматися цими вправами йоги.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Можливості людського організму нескінченні. Питання лише в бажанні, прагненні і тренуваннях. Можна тренувати мозок,...
Як зробити так, щоб трохи допомогти своєму організму не набирати кілограми? Є дуже нескладні і навіть цікаві принципи,...
В даний час дуже важко зустріти жінку, яка не бажає мати ідеальну фігуру. Для досягнення цього результат, кожен вибирає...
Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає...
Scroll To Top