Рекомендуємо прочитати

7 способів отримати від хлопця кунілінгус

article3178.jpg

На жаль, менше половини жінок отримують від чоловіків стільки інтимних оральних ласк, скільки б їм, дамам, хотілося.
Згідно з опитуванням, проведеним не так давно популярним закордонним жіночим журналом, 62% представниць прекрасної статі хотіли б бачити у своєму сексуальному житті більше кунілінгуса.

Переважна більшість леді погодиться з тим, що кунілінгус - це одна з найбільш чарівних сексуальних ласк. І більшість чоловіків говорять, що це один з їхніх улюблених способів доставляти нам задоволення. Так що ж може зупинити хлопця "на шляху вниз?". І як з цим боротися? Думка сексологів ...

1 спосіб: Нашепчи
Доктор Джейн Грейр, сімейний консультант з Нью-Йорка: "Сказати чоловіку прямо в лоб про те, що ти хочеш кунілінгус, - не найкращий спосіб. Такий вислів може викликати у нього почуття неповноцінності. Він може подумати, що недостатньо хороший в ліжку. З іншого боку, одних твоїх натяків може бути недостатньо. На мій погляд, варто вчинити так. Коли молода людина пригорнеться до тебе, недвозначно демонструючи готовність до статевого акту, шепни йому: "А знаєш, як я розпалюся, якщо ти перше поцілуєш мене там, внизу?"

Таким чином ти поясниш йому: те, що він робив досі, тебе задовольняло, але у тебе є ще бажання, і ти хочеш, щоб він на нього відгукнувся ".

2 спосіб: Зроби депіляцію інтимної зони
Сексолог Деніел Єммен: "Хлопці" люблять очима", тому цікава інтимна стрижка, або повне видалення волосся інтимної зони можуть підштовхнути чоловіка проводити більше часу в тебе між ніг. Я рекомендую повну депіляцію. Вид зовсім позбавленого волосяного покриву жіночого лобка досі сприймається як табу, і це викличе у молодої людини бажання досліджувати його за допомогою рота".

3 спосіб: Сперечаємося, що ...!
Лінда Банер, сексолог з Сан-Хосе: "Хлопці за своєю природою схильні змагатися. Чому в такому разі тобі не використовувати те, що він не може відмовитися позмагатися? Під час палких обіймів шепни йому: "Сперечаємося, що ти не зможеш довести мене до оргазму ротом?" Він негайно кинеться доводити тобі зворотнє.

4 спосіб. Використовуй своє тіло
Сексолог Джемі Уоксмен: "Не виключено, що він не удостоює оральним увагою твою інтимну зону, тому що не впевнений в тому, що йому там належить робити. Невербальні знаки або руху в ті моменти, коли його голова близька до твоїх стегнах, можуть послужити необхідними для нього натяками.

Коли він цілує твій живіт, Вигніть таким чином, щоб твій лобок став ближче до його обличчя, а потім ніжно підштовхни його голову куди треба.
Ще одна можливість - подати йому знак двома пальцями, складеними у твого клітора в знак V, щоб хлопець знав, куди йому спрямовувати язик".

5 спосіб. Відповідні голосові натяки
Сексолог Ребекка Розенблат: "Говори своєму хлопцеві, які саме його дії доводять тебе до екстазу, говори, який чудесний його язик. Це підніме його его. "Так, саме там, так!" - Така фраза, вимовлена пристрасно - відмінний і дуже позитивний стимулятор, спробувавши який, твій чоловік отримає заряд бажання догоджати тобі орально не тільки в цей раз, але й надалі".

6 спосіб. Спробуйте пози, які будуть зручні партнеру
Сексолог Джемі Уоксмен: "Візьми 2 подушки, одну поклади йому під груди, другий під свої сідниці. Таким чином його щелепа не буде їздити по ліжку, а твій піднятий таз дасть йому більше можливостей для маневру.

Він також може лягти на спину, а ти сідай на нього таким чином, щоб твій лобок був над його губами. Можливо, в такій позі ти будеш почувати себе безстидницею, зате зможеш задавати і контролювати ритм".

7 спосіб. Якщо він ще не готовий
Сексолог Джемі Уоксмен: "Можливо, що єдиний спосіб змінити егоїстичний підхід чоловіка- позбавити орального сексу і його самого. За принципом: "Ні кунні - ні мінета!". Якщо і це не допоможе, тобі, можливо, доведеться змиритися з тим фактом, що на білому світі є молоді люди, які насправді є противниками орального сексу. Якщо ти вирішиш, що тобі не посміхається складати відносини з чоловіком, який не любить доставляти тобі задоволення, попрощайся з ним і знайди одного з багатьох мільйонів хлопців, яким кунілінгус не в тягар, а в радість".

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

За статистикою, приблизно 65% представниць слабкої прекрасної статі бажали б мати у своєму інтимному житті більше...
Статеве виховання займає важливе місце в педагогічному арсеналі батьків. Свою статеву приналежність малюк починає...
Перший секс воістину може стати феєричним подією, але може виявитися і повним провалом. Головне, не варто робити те, про...
Як ви думаєте, що таке справжній секс? Це далеко не просто певні рухи тіла, спрямовані на досягнення взаємного...
Scroll To Top