Рекомендуємо прочитати

Як довести чоловіка до оргазму

article3458.jpg

Як зазначають самі чоловіки, є кілька поширених жіночих помилок, які ми допускаємо під час ласк. Сама головна - грубий дотик до члена або ж повне його ігнорування. Якщо рухи різкі, сильні і неакуратні, замість приємних відчуття чоловік випробує як мінімум дискомфорт, як максимум - біль. Якщо ж дівчина взагалі воліє не торкатися, тоді чоловік починає думати, що його або ігнорують, або гидують ним. Чіпати і пестити - запорука бурхливого оргазму! Але рухи повинні бути ніжними, легкими, впевненими і несильними.

3 кращих способи доставити чоловікові найвищу насолоду

Використовуй язичок.
Здається, що може бути простіше, ніж стандартний мінет? Тільки не поспішай відразу приступати до звичних дій, пограй, настрой на насолоду. Для цього є кілька варіантів дій:

- Закрий головку крайньою плоттю, води язичком між плоттю і головкою. Зазвичай чоловік приходить в захват від таких рухів і довести його до оргазму буде простіше простого.

- Проведи язиком по всьому пенісу, досліджуй мошонку. Можна акуратно заковтувати яєчка, але пам'ятай, що ця частина дуже ніжна.

- Цей пункт для зовсім не гидливих: досліджуй язиком зону анального отвору, трохи засунь язик туди. Тільки не думай, що довести чоловіка до оргазму або отримати його таким способом можна тільки якщо він з неправильною орієнтацією. Справа в тому, що в області анального отвору у чоловіків багато нервових закінчень, тому стимуляція цієї зони викликає сильні, нові відчуття.

Наші руки не для скуки!
Якщо мінет сьогодні не входить в твої плани, або ж ви просто вирішили зайнятися петтингом в не зовсім зручному для цього місці, попестіть член руками. Тільки не забудь, що довгі нігті або шорстка шкіра рук навряд чи приведуть чоловіка в захват. Крім того, пеніс не виробляє мастило, як жіноча піхва. Щоб відчуття були приємними, подбай про мастила. Їх повинно бути рівно стільки, скільки потрібно для легкого ковзання руками.

Груди вперед!
Якщо розмір грудей дозволяє - використовуй таку ласку. Це призведе твого чоловіка в велике захоплення і доведе до оргазму. Для цього затисни між грудьми його член і рухайся вгору / вниз. Така ласка не просто стимулює найголовнішу ерогенну зону чоловіків, а ще відкриває прекрасний вид для улюбленого, стимулюючи фантазії і збудження.

Твоя фантазія сама підкаже, що потрібно робити. Не потрібно соромитися, бояться зробити щось не так. Тільки методом проб можна вивчити всілякі ерогенні місця улюбленого, щоб доставити йому насолоду. Коли хочеш довести до оргазму або порушити чоловіка, можна використовувати додаткові стимулятори: шовкову хустку, іграшки з секс-шопа, збуджуючі мастила, еротичні фільми. Якщо тобі трохи неприємно торкатися язиком, додай в вашу гру солоденького - сиропу, меду, збитих вершків.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Пошуком звітної насолоди і відпрацюванням технік її досягнення в ліжку регулярно спантеличуються як чоловіки, так і...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Що може бути краще, ніж оргазм? Тільки множинний оргазм! Виявляється, для того щоб його отримати, необов'язково їсти...
Scroll To Top