Рекомендуємо прочитати

Утрата сексуального потягу до чоловіка

article3391.jpg

Мета всього життя майже кожної жінки: знайти приємну роботу, яка принесе насолоду і добробут; досягти соціальної поваги; знайти того єдиного і неповторного чоловіка, який зможе задовольнити її і в якості коханця, і в якості чоловіка, і в якості одного; народити в шлюбі чи поза ним дитини.

Звичайно, це не означає, що всі перераховані вище параметри відносяться до кожної жінки - можуть бути відсутні ті чи інші цілі. В даному випадку ми поговоримо про те, чому досягнувши однієї з заповітних цілей: пошук того єдиного і неповторного - ми, жінки, все-таки починаємо нудьгувати в ліжку. І чи не означає це, що наш вибір виявився невірним?

Вступаючи в шлюб, багато жінок починають розчаровуватися в стосунках, що панують між чоловіком і дружиною. У більшості випадків це відбувається від того, що багато питань ще не розкриті між подружжям, якісь дії і вчинки недопонятості і компроміси не знайдені. Пам'ятайте, що порозуміння між рідними людьми настає тільки через деякий час, а не відразу після весілля. Також шляхом соціальних досліджень було доведено, що перші кілька років подружнього життя є найважчими і більшість розлучень припадає саме на цей період.

Багато подружніх пар відчувають дискомфорт і нудьгу, коли справа стосується інтимної частини життя. Так чому так відбувається? І що є цьому причиною? Чому жінка втрачає до чоловіка сексуальний інтерес?

Психологічний бар'єр-відсутність оргазму. По ряду причин у багатьох з нас, жінок, під час статевого акту не відбувається оргазму або відбувається, але не завжди. Однак в цьому ми не хочемо признаватися чоловікові, щоб його не засмутити і ведемо якусь гру, представляючи в його очах повний екстаз по завершенні сексу. Таким чином, повної фізіологічної розрядки у нас не відбувається, що рано чи пізно призводить до певної нудьги в ліжку і уникненню статевого контакту з чоловіком. Крім того, не випробувавши кілька разів поспіль оргазму, жінка починає комплексувати, що вона фригидна і оргазм їй не вдасться випробувати ніколи. Це омана: фригідність в деяких випадках лікується, головне при цьому - знайти правильний шлях виправлення. Для цього одні звертаються за допомогою до лікарів-фахівцям, а інші рятуються спеціальними фізичними тренуваннями, порадами і народними засобами, навчаннями як себе, так і свого чоловіка.

Одноманітність в сексі. Трапляється і так, що деякі чоловіки звикають до одних і тих же позицій при статевому акті і місцям, і більше вони експериментувати не збираються. А у нас, жінок, все представляється в зовсім інших фарбах: крім ніжності і ласк, нам необхідні також самі незвичайні місця, де можна зайнятися сексом при абсолютно запаморочливих розташуваннях тіл.

Неправильний підхід чоловіка до збудження дружини.  У жінок 90% оргазму доводиться від збудження клітора. Саме від того, наскільки ніжний і чутливий буде чоловік до цього статевого органу своєї дружини, залежить повне або часткове її задоволення. Якщо ж клітор в сексі не задіяний, на жаль, провал по досягненню оргазму як у процесі, так і в підсумку гарантований.

Комплекс недосконалості свого тіла. Заради того, щоб сподобатися протилежній статі і не втратити інтересу чоловіка до себе, жінки чітко стежать за совією зовнішністю: доглядають за шкірою, сідають на дієти, роблять фізичні вправи, борються із зморшками і целюлітом, наносять косметику. Недосконалість тіла стає причиною того, що дружина соромиться роздягнутися перед чоловіком, а тим більше зробити це сексуально, наприклад, провести стриптиз. Вона замикається на те, який у неї круглий животик, обвисла шкіра на боках, збільшилися стегна, а на попці з'явився целюліт. Особливо це стосується жінок перенесли вагітність, так як серед явних наслідків чи не перше місце займає обвисання і втрата форми грудей. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Все частіше і частіше піднімається питання жіночої фригідності. Чому ця проблема виникає  і чи є шанс позбавитися...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Всі люди чогось боятися. Але прекрасна половина людства все-таки більшою мірою схильна до дії різних страхів....
Scroll To Top