Рекомендуємо прочитати

Фригідність - проблема сучасних жінок

article3541.jpg

Все частіше і частіше піднімається питання жіночої фригідності. Чому ця проблема виникає і чи є шанс позбавитися від неї, поговоримо в цій статті.

На думку сексологів, фригідність може виникати  з абсолютно різних причин. Відомо, що близько 40% жінок у світі фригидни. Викликати даний сексуальний розлад міг невдалий досвід інтимних відносин в минулому, ставши своєрідним комплексом, який тепер відбивається на теперішнє життя.

Також однією з різновидів фригідності є гормональна фригідність. Вона виникає через браку гормону тестостерону, який відповідає за сексуальний потяг і бажання. Як правило, такі жінки не хвилюються через відсутність в їх життісексу.

Виділяють також придбану фригідність. Зазвичай в цьому випадку жінка живе повноцінним сексуальним життям, але потім через деякі причини з кожною овою сексуальною близькістю вона перестає відчувати оргазм - в цьому випадку і говорять про придбану фригідність.

Нерідко причиною фригідності стають вроджені особливості будови піхви, які не дозволяють жінці випробовувати оргазм. Тільки в цьому випадку фригідності неможливо допомогти жінці, але решта причин відмінно піддаються лікуванню, повертаючи жінці радість і відчуття від сексу.

Отже, почнемо з гормональної фригідності. Як відомо, вона виникає внаслідок браку тестостерону: зазвичай це відбувається під час вагітності і ще протягом півроку після пологів. В цьому випадку фригідність пропаде сама, відразу ж після того, як гормональний фон жінки стабілізується. Коли причиною браку гормонів є захворювання яєчників, то в цьому випадку рекомендується відвідати гінеколога-ендокринолога.

Фригідність після невдалого досвіду і придбану фригідність може допомогти «вилікувати» жінку її партнер. Це не може бути лише проблемою самої жінки - спільно з партнером необхідно експериментувати з новими позами, сексуальними іграми, міняти обстановку.

Окремо необхідно виділити побутову фригідність, яка виникає, як правило, після п'яти років спільного життя. Нерідко сварки з чоловіком накладають певний відбиток на бажання займатися сексом, крім цього постійні турботи про дитину, а також ведення домашнього господарства теж далеко не найкращим чином позначаються на інтимному житті подружжя. Звичайно, вирішити всіпроблеми відразу не вдасться, але для початку необхідно з'ясувати причину постійних сварок і намагатися в майбутньому не витрачати час даремно, з'ясовуючи хто прав, а хто винен. Не погано буде для пари поїхати лише удвох в невелику подорож - зміна обстановки допоможе розбудити сексуальне бажання.

Дуже часто жінці заважають отримати задоволення думки, які «живуть» в її голові. Слід пам'ятати, що всі проблеми і справи необхідно залишати за межами спальні, віддаючись під владу пристрасті.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато сімейних пар все ще живуть разом, тому, що звикли один до одного. Любов давно пройшла і їх нічого більше не тримає...
Мета всього життя майже кожної жінки: знайти приємну роботу, яка принесе насолоду і добробут; досягти соціальної...
Всі люди чогось боятися. Але прекрасна половина людства все-таки більшою мірою схильна до дії різних страхів....
Scroll To Top