Рекомендуємо прочитати

Я його люблю, але він поганий коханець

article3239.jpg

Як відомо, жінки більш емоційні, ніж чоловіки. У відносинах з протилежною статтю це також проявляється, наприклад в тому, що душевна близькість відіграє велику роль, ніж фізична. Тому, навіть якщо партнер не доводить свою жінку до бажаного оргазму, то вона може і не засмутитися.

Чому?
Так уже влаштовані жіночі тіла, що отримати бажану сексуальну розрядку вони можуть не завжди. Для цього має скластися одночасно кілька факторів. І не завжди любов до свого чоловіка є чільним фактором, здатним зіграти вирішальну роль у цьому процесі. Довіра, розслаблююча обстановка і здатність забути про всі «але», а також уміння партнера довести свою жінку до піку сексуальної насолоди - ось найбільш грунтовні доданки жіночого оргазму.

Але не всі чоловіки чудові коханці. І з цим ніхто не буде сперечатися. Уміння принести задоволення не тільки собі, а й своїй жінці, приходить з досвідом. А не всі цим досвідом розташовують. До того ж дуже часто чоловіки не дуже прагнуть до того, щоб принести задоволення своїй партнерці.

Ось і виходить, що жіноча частина людства страждає, бо не отримує повноцінного задоволення від сексу. Дуже часто жінки задовольняються ласками, дотиками - уже цього буває достатньо. А усвідомлення того, що коханому чоловікові добре, вже саме по собі приносить задоволення і насолоду, але, на жаль, не оргазм.

Що робити?
Якщо любов до партнера не дозволяє «сходити наліво» і отримати задоволення від сексу з кимось ще, то доводиться працювати над технікою сексу і над собою. Насамперед, треба зазирнути в себе і зрозуміти, чому оргазму немає. Якщо самостійно не виходить, краще звернутися до сексолога.

У разі якщо справа в партнері, доведеться ніжно, але наполегливо давати зрозуміти, що подобається в сексі найбільше, які куточки тіла більш чутливі і люблять дотики коханої людини. Доведеться вчитися відкривати для себе своє тіло і тіло партнера, вивчати ерогенні зони і ласки, які приносять більше задоволення.

Адже, врешті-решт, безумовно, приємно відчувати, що чоловікові з вами дуже добре. Але й самій отримувати задоволення від сексу - не менш приємно. Причому секс, який приносить насолоду обом, відрізняється особливою пристрастю і пережитими відчуттями. Навіть оргазм, пережитий одночасно обома партнерами, запам'ятовується більш яскравими емоціями і відчуттями. Навіщо позбавляти себе задоволення, коли його досягти не так складно? Просто треба трохи попрацювати над даним питанням, а для цього потрібно не так багато, як здається.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Кращий засіб збудження для жінки - це приголомшливий коханець з буйною фантазією, ніжними губами, вмілими руками і...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Оргазм — це могутня сила і велике таїнство у відносинах між чоловіком і жінкою. Такий стан організму іноді іменують...
Scroll To Top