Рекомендуємо прочитати

Що не робити, щоб вийти заміж

article3067.jpg

Багато жінок вважають, що всі чоловіки бабії і вічні холостяки, небажаючі сковувати себе узами шлюбу. Але так може здатися тільки на перший погляд.

Справа в тому, що у жінок і чоловіків різні погляди на відносини в цілому і шлюб зокрема. Таким чином, ще з дитинства жінки починають уявляти собі всі тонкощі свого весілля, вони знають, за якого чоловіка захочуть вийти заміж (рівень доходу, зовнішні дані і т.д.).

Чоловікам же набагато важче знайти собі ідеальну супутницю життя. У них в голові немає жодної інформації про майбутню дружину, тільки абстракції або нав'язана іншими думка. Вона не повинна бути гулящої, ревнивою, стервозною, кульгавою, і т.п. Тому чоловіки пірнають у відносини з закритими очима і тому часто розчаровуються.

Але все ж, є деякі правила, які допоможуть жінці виглядати в очах чоловіка майже ідеальною! Отже, якими якостями характеру краще НЕ володіти, щоб вдало вийти заміж.

Зайва покірність у сексі
Повірте, жодному чоловікові не потрібна жінка, яка готова на будь-якому вимогу задовольняти його. При цьому обличчя у неї або відсутнє, або, що ще гірше, бридливе або зневажливе.

Адже секс повинен відбуватися при бажанні обох партнерів. Тільки так можна побудувати міцну сім'ю. Якщо жінка не може відмовити, якщо статеві стосунки для неї - тільки обов'язок, це означає, що вона не цінує свої почуття і бажання. З такою дівчиною весело зустрічатися, але одружитися неможливо.

Повна довіра
На диво, зайві прояви ревнощів також погано, як і їх відсутність. Жінка повинна відстоювати своє право на щастя і боротися за нього. Адже повна довіра, без образ, ревнивих поглядів і невеликих скандальчиків, не може одночасно існувати з пристрасною і всепоглинаючої любов'ю. Інакше таку поведінку можна розцінити як байдужість і зневажливість.

Готовність завжди слідувати за ним
Чоловікам приємно знати, що є жінки, готові покірно слідувати за ними в будь-яке місце в будь-який час. Однак одружуються вони зазвичай на інших, більш практичних, які будуть задаватися питаннями про те, де жити, на що жити і т.п.

Такі жінки трохи приземлені, але краще вже одружитися на такий, ніж на дівчині шибайголові, готової в будь-який момент виїхати з бродячим артистом, піддавшись скороминущій слабкості.

Сильна закомплексованість
Чоловіки не люблять спілкуватися зі закомплексованими жінками, що соромиться свого тіла. Якщо сама дівчина не впевнена в собі і не знає, що саме може їй принести задоволення, як про це може здогадатися чоловік? Такі відносини навряд чи довго триватимуть, не кажучи вже про шлюб.

Вічне невдоволення
Якщо дівчина постійно незадоволена собою і оточуючими, якщо їй неможливо догодити, то, швидше за все, навряд чи знайдеться чоловік, здатний її все життя втішати і підбадьорювати. Більшість чоловіків не егоїсти і не боягузи, вони готові допомогти у важку хвилину і підставити сильне плече.

Але вічно жити на цих плечах, напевно, не вийде. А якщо звинувачувати постійно всіх навколо і робити з себе постійну жертву, говорити про те, що начальник поганий, всі навколо хочуть вам зла, подруга хитра, напрошується питання: а може справа в вас?

Відсутність інших інтересів
Будь-яка жінка повинна мати якесь хобі, захоплення крім відносин. Адже будь-який, навіть дуже терплячий чоловік втомиться постійно відповідати по телефону на питання «Що зараз робиш?», «А ти скоро?». Навіть самі люблячі люди не повинні цілком розчинятися у відносинах, забуваючи про друзів і улюблені заняття.

Ходіть з подругами по магазинах, запишіться на йогу або у фітнес-клуб, почніть займатися рукоділлям. Так ви зможете зберегти свою індивідуальність у відносинах. А в очах вашого коханого завжди будете цікавою і творчою особистістю.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
Scroll To Top