Рекомендуємо прочитати

Весiлля

Які напої найкращi для вашого весілля

Які напої найкращi для вашого весілля
Якщо ваше весілля не відрізняється принципово від всіх інших урочистостей, то ви знаєте, що напої на будь-якому весіллі поділяються на безалкогольні й алкогольні. Які ж напої варто подавати на весільному торжестві? Прочитати »

Поради, як вдало вибрати фотографа на весілля

Поради, як вдало вибрати фотографа на весілля
Весілля - це урочиста і найкрасивіша подія, одна з найважливіших подій в житті людини. Чарівність нареченої, галантність нареченого і щасливі сльози батьків залишаться з вами на весільних фотографіях. Весільна фотозйомка вимагає хороших професійних навичок фотографа. Ось кілька порад, як вибрати хорошого фахівця Прочитати »

Ресторан на весілля. Основні вимоги.

Ресторан на весілля. Основні вимоги.
Вибір ресторану для весілля досить клопітка і відповідальна справа. Перед тим як зробити свій остаточний вибір, вам доведеться об'їхати багато закладів, щоб сформувати свою точку зору про кожного. Прочитати »

Весільні бокали для шампанського

Весільні бокали для шампанського
Келихи для шампанського - аксесуар, присутній на будь-якому весіллі, а тому він буде відображений майже на всіх фотографіях. Келихи, які тримають молодята, привертають до себе увагу, а тому до їх вибору необхідно підходити з усією серйозністю. Де ж, а головне, які весільні келихи найкраще купувати? Прочитати »

Договір - запорука успішного весілля

Договір - запорука успішного весілля
Весілля - найголовніша, найважливіша і урочиста подія в житті кожного. Справжнє весілля буває всього один раз, як би це не спростовувалося. Підготовка до весілля займає досить багато часу, адже потрібно продумати масу речей і, власне, організацію свята. Тут саме час подумати: а що буде, якщо не з'явиться, наприклад, фотооператор (відеооператор і так далі)? У поспіху шукати заміну? А якщо заміною буде зовсім не професіонал? Прочитати »

Обов'язки свідка на весіллі

Обов'язки свідка на весіллі
Раніше без свідків не реєструвався жоден шлюб. Зараз офіційно свідки «скасовані», але наречений і наречена, як правило, все одно просять близьких друзів «засвідчити» факт створення нової сім'ї. Отже, найкраща подружка з придихом повідомила вам приголомшливу новину: вона виходить заміж. І запропонувала стати свідком. Ви вдоволені, схвильовані і ... не знаєте, що від вас вимагається? Не проблема! Ми розповімо, в чому полягають обов'язки свідка, як вона повинна поводитися, і чим черевата для неї приваблива пропозиція кращої подруги. Прочитати »

Шлюб з розведеним чоловіком

Шлюб з розведеним чоловіком
У тебе з'явився красивий, розумний, чарівний і розлучений чоловік! І ти не знаєш засмучуватися цій обставині або радіти, тому що розведеного чоловіка можна назвати особливим. Чому особливим? Такий чоловік за плечима вже «має» колишню дружину, великий багаж досвіду, навичок і знань. У зв'язку з цим виникає питання: «Чи є у шлюбу з розведеним чоловіком майбутнє?». Розповімо вам про існуючі підводні рифи, які можуть виникнути у спілкуванні з таким чоловіком, а також про те, як себе потрібно вести з розведеним. Прочитати »

Весільне плаття для вагітної

Весільне плаття для вагітної
Хто придумав, що весілля це свято для двох? На перший погляд це питання може викликати здивування, якщо не помітити, що наречена знаходиться в цікавому положенні. Будь-хто, хто був присутній на такому весіллі, згодом говорив, що це досить зворушливе видовище, коли сяючий жених кидає захоплені погляди на красиву наречену і на округлий животик своєї майбутньої дружини, який так чарівно підкреслювало чарівне плаття для вагітної нареченої. Прочитати »

Зимове весілля: плюси і мінуси

Зимове весілля: плюси і мінуси
Прихильників «зимових весіль» в останні роки стає все більше і більше. Навіть можливі неприємності не зупиняють молодих зіграти весілля взимку. Одна з неприємностей - це сильний снігопад, або відсутність снігу, через що доведеться ходити по багнюці. Але молодята, які вирішили зіграти весілля взимку, серед мінусів вишукують плюси, яких до речі немало. Прочитати »

Якою має бути нижня білизна нареченої?

Якою має бути нижня білизна нареченої?
Нижня білизна нареченої Весілля очікувана і хвилююча подія. Гарне плаття та взуття молодої, аксесуари, фата, букет це головні атрибути нареченої. Але дуже важливою деталлю є нижня білизна нареченої. Адже попереду перша шлюбна ніч, і наречена повинна постати перед коханим у дуже красивій сексуальній білизні. Можна купити два комплекти нижньої білизни: один під весільне плаття, другий для шлюбної ночі. Комплект під сукню обов'язково повинен бути не тільки красивим, але і зручним, адже в ньому наречена проведе більшу частину часу. Прочитати »
Scroll To Top