Рекомендуємо прочитати

Чи можна їсти після шостої вечора?

article2680.jpg

«Я не їм після шостої» - мабуть сама популярна фраза, навіть серед тих дівчат, які не сидять на дієті, проте стежать за своєю фігурою. Цей спосіб боротьби із зайвими кілограмами популярний серед всіх верств населення. Так чому б і ні в кінці то кінців. Адже серед дня ти не обмежуєш себе в їжі, лише після шести не варто їсти. Нічого складного немає, тим більше якщо ваша вечеря буде складатися не просто з м'яса з гречкою, а ще з пирога, винограду та чаю з булочкою.

Однак подивившись в очі фактам і в дзеркало (в першу чергу) приходиш до думки, що від зайвих кілограмів недоїдання, саме після шести вечора вас не врятує. Метод «не їсти після шостої вечора» всього лише черговий міф.

Чи можна їсти після шостої вечора?

На жаль, ім'я генія, який спочатку запустив цей міф не збереглося. Єдине, що мабуть з усього є істинною, так це той факт, що після шести вечорі на справді не варто їсти багато і жирної їжі. Адже під вечір обмінні процеси уповільнюють свою дію через що в наслідок відбувається накопичення жирів. Не кажучи вже про тяжкості в шлунку і поганому сні, що є причиною переїдання.

До цих пір не одне наукове дослідження не підтвердило зв'язок між часом споживання улюблених страв і появою зайвих кілограмів. Тому після шести можна сміливо їсти. Але це не означає, що тепер можна балувати себе смаженою котлетою і картоплею фрі. Як було вказано вище через уповільнення процесів організму їжа повільніше перетравлюється. Саме тому у вечірній час доби краще не їсти жирну їжу.

Вечеря повинна становити 20% від добової норми. Тому не є теж шкідливо. Не варто мучити себе і свій шлунок, тим більше, що як на зло по телевізору почнуть показувати рекламу про їжу, від чого ще сильніше захочеться їсти. Мабуть єдиний вихід лягати зовсім в «дитячий час» чи все-таки не мучити себе і з'їсти що-небудь.

Чи можна їсти після шостої вечора?

Також через те, що ви навмисно не їсте після шести вечора в силу особливостей нашого організму вранці абсолютно немає апетиту. Не кажучи вже про те, що самопочуття ваше погіршиться, можливі головні болі і сонливість. Через поганий апетит ви будете погано снідати, що не дасть вашому організму «підзарядитися». Адже не варто забувати, що сніданок є найважливішим.

Милі дами, будь-яке голодування до добра не доводить. І якщо, вже хочете справді схуднути, краще читайте калорійністю продуктів, які ви споживаєте. Добова норма калорій в день складає 2800 - 4500 залежно від вашого віку, роду діяльності та активності.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як зробити так, щоб трохи допомогти своєму організму не набирати кілограми? Є дуже нескладні і навіть цікаві принципи,...
В даний час дуже важко зустріти жінку, яка не бажає мати ідеальну фігуру. Для досягнення цього результат, кожен вибирає...
Можливості людського організму нескінченні. Питання лише в бажанні, прагненні і тренуваннях. Можна тренувати мозок,...
Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає...
Scroll To Top