Рекомендуємо прочитати

Продукти для спалювання підшкірного жиру

article3018.jpg

Щоб жирові відкладення неухильно зменшувалися, необхідно дотримуватися дієти, активно займатися, ходити на масаж, використовувати передові салонні методики. Прописні істини, знайомі всім. Але до цих основних умов успішного схуднення потрібно додати ще одне - продукти харчування для спалювання жиру. У цей список входять не тільки апельсини і грейпфрути. Звичайні продукти при правильному споживанні допоможуть вивільнити жир з клітин, і надовго зберегти почуття ситості.

Яйця на сніданок - відмінний варіант джерела енергії. Вони здатні довго насичувати організм, отже, дівчина протягом дня з'їсть на 300 калорій менше, ніж зазвичай. У кожному яйці по 78 калорій, але калорійність збільшується, якщо яйця смажити.

Улюблений дівчатами чорний шоколад сприяє спалюванню жиру. Але ласувати ним потрібно не після їжі, а замість. Перекус темним шоколадом сповільнить травлення і збереже надовго відчуття ситості.

Горіхи виступають проти підшкірного жиру, якщо вживати їх по 40-50 р. У мигдальних, кедрових горіхах міститься омега-3 жирні кислоти - незамінна речовина у боротьбі із зайвим жиром. Крім того, вони зміцнюють серце і судини.

Тверді сири, краще з козячого молока, допоможуть спалити підшкірний жир. У 30г козячого сиру Фета міститься 76 калорій. Поріжте його на шматочки, додайте жменю маслин, помідор і ситний дієтичний салат готовий.

Цвітна капуста є джерелом фолієвої кислоти, вітаміну С і речовин, що попереджають розвиток ракових клітин. Цей відмінний антиоксидант допоможе скоротити кількість жиру в підшкірному шарі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багатьом мамам знайома алергічна реакція при годуванні груддю. У діточок червоніють щічки, на тілі з'являються...
Здоровий і повноцінний сон - це найкраща профілактика безлічі захворювань. Тому, якщо у вас виникли проблеми зі сном,...
Алергія - це не нове захворювання, яке виникло в останні роки. Алергія переслідує людину вже довгий час, завдаючи йому...
Наступ весни для більшості супроводжується проявом авітамінозу. Захворювання по-різному проявляється. Все залежить...
Scroll To Top