Рекомендуємо прочитати

Попка як горіх - 6 потужних вправ

article3439.jpg

Якщо від природи у тебе плоска попа, не переймайся, надати їй приємну округлу форму допоможуть спеціальні вправи. Ми пропонуємо комплекс, який можна виконувати вдома.

1. Присідання.
Це, мабуть, одне з найбільш дієвих вправ, яке реально може збільшити попу. Починаємо з напівприсідань і поступово збільшуємо навантаження. Робимо 2 підходи по 10-15 разів.

2. Ходьба по стінці
Тобі потрібно лягти на підлогу, витягнувши руки, ноги згинаємо в колінах і впираємося в стіну. І потихеньку починаємо йти по стіні вгору, а потім вниз з відривом сідниць від підлоги. Робимо 10-15 разів.

3. Виконуємо присідання з м'ячем, затиснутим між колін. Утримуємо м'яч в стислому стані приблизно 30 секунд.

4. Сідаємо на підлогу і робимо упор руками, які відводимо назад. Використовуючи сідниці починаємо пересуватися по підлозі. Спочатку вперед, а потім назад. Зразковий час виконання становить 2-3 хвилини.

5. Ця вправа допоможе зміцнити великий сідничний м'яз. Для цього тобі потрібно спертися двома руками на спинку стільця і почати відводити ногу в бік якомога вище. Однією ногою потрібно виконувати близько 10-15 разів. А для того щоб зміцнити внутрішню поверхню стегна, потрібно виконувати махи ногами, але вже в сторону.

6. Приймаємо наступну позу: стаємо на карачки, ліктями і колінами робимо упор в підлогу. Потім випрямляє спину так, щоб виходила рівна лінія разом зі спиною. Залишаємося в цьому положенні і починаємо робити махи ногою вниз і вгору. На кожну ногу має припадати близько 10-15 разів, які виконуються в два підходи.

Якщо ти хочеш зберегти ідеальний вигляд своїх сідниць, то виконувати вправи потрібно постійно, не лінуючись і не пропускаючи тренування. Для отримання ще кращого результату також можна робити пробіжки або кататися на роликах, велосипеді.

Рекомендуємо переглянути відео: Хочешь стройные ножки и упругую попу?

Scroll To Top