Рекомендуємо прочитати

Болить голова? Шукайте причину

article2631.jpg

Найпростіший спосіб позбавлення від головного болю - це пігулка відповідної дії. Прийняв таблетку, і через 20-30 хвилин болю як не бувало. Але так буває тільки в тих випадках, коли головний біль заявляє про себе епізодично. При постійних нападах мігрені такий засіб виявляється малоефективним. Жінкам, які часто страждають від головного болю, необхідно з'ясувати причину цього явища. Причин головного болю є кілька, ми розповімо про найпоширеніші.

Часто мігрень виникає через чутливість клітин мозку. Вони першими приймають «удар» у вигляді мігрені, викликають електричну хвилю і поширюють біль по всьому мозку. Чим чутливіші клітини мозку, тим частіше будуть виникати напади мігрені.

Болить голова

Помічено, що до мігрені найбільше схильні жінки. Це послужило приводом для ще однієї теорії походження головного болю. Вчені вважають, що гормональні зрушення є винуватцями болю. Підтвердженням цієї теорії служить той факт, що у 87% жінок, що страждають від мігрені, головні болі посилюються в передменструальний період і під час місячних.

Раніше вважалося, що яскраве світло викликає головний біль. У період мігрені жінки засмикують фіранки і лежать в напівтемряві. Проте недавні дослідження показали, що яскраве, миготливе світло не посилює головний біль. У пацієнток під впливом миготливого світла спостерігалося незначне посилення частоти головного болю. Тому говорити про те, що яскраве світло стає причиною головного болю, необгрунтовано.

Болить голова

Розглянемо причини головного болю, що виникають з вини самих жінок. Наприклад, у багатьох жінок мігрень з'являється на тлі голоду. Дотримання режиму харчування дозволить попередити напад «голодної» мігрені. Виявляється, існує ряд продуктів, які сприяють головного болю. Романтичний набір з червоного вина і шоколаду може стати винуватцем мігрені. Твердий сир теж не підходить дамам, схильним мігрені.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Особливих причин відмовлятися від статевих актів при місячних не існує. Це виключно питання особистих переваг,...
Нападам мігрені передує так званий «період аури». Людину починає переслідувати який небудь запах, перед очима...
Хочете схуднути на 4 кілограми всього за 5 днів? У цьому вам допоможе кефірна дієта! Основа дієти - нежирний кефір, овочі...
На жаль, безлічі сучасних жінок доводиться проводити більшу частину робочого часу в офісах. І практично всі вони...
Scroll To Top