Рекомендуємо прочитати

Чому потрібно лікувати дитяче ожиріння

article2884.jpg

Сьогодні близько 8-10% школярів молодших класів страждають на короткозорість. До старших класів таких дітей стає 23-30%.
Запідозрити небезпеку можна тоді, коли діти починають жмуритися. Вони стверджують, що так краще бачать. Насправді, повіки в цьому випадку грають роль діафрагми, тому зображення, дійсно, стає чіткіше. Але , потрібно негайно показати дитину офтальмологу, щоб своєчасно почати лікування короткозорості, розвиток якої може бути необоротним процесом. Навіть якщо у дитини із зором все гаразд, потрібно 2-3 рази на рік проходити огляд у лікаря, а також займатися профілактикою захворювання.

По-перше, дитина повинна кожні 40 хвилин відпочивати від занять. Відпочивати означає бігати, стрибати. Домашня робота не повинна перевищувати 1-1,5 години для малюків, а для дітей середньої школи - 1,5-2 години. Не дивно, що захворювання стало таким поширеним, адже, діти просто не можуть впоратися з великим шкільним навантаженням.

По-друге, лікарі радять дітям спати по 9,5-10 годин, щоб їх організм та очі змогли отримати повноцінний відпочинок. Відпочинок вдень також вітається.

По-третє, дитина повинна відпочивати не біля телевізора або комп'ютера, а граючи в рухливі ігри. Не секрет, що сучасні технологи сильно впливають на стан здоров'я як дорослих, так і дітей. Дітям до двох років телевізор дивитися зовсім не рекомендується - вони не тільки нічого в ньому не розуміють, а й ще він розбурхує нервову систему дітей.

По-четверте, скрізь повинна бути міра - при перегляді телевізора, при роботі за комп'ютером, при читанні книг (звичайних і електронних). Щодо книжок, то потрібно уважно ставитися до якості паперу і шрифту, яким видрукувана книга. Електронної книги це теж стосується.

По-п'яте, не рекомендується купувати дітям іграшки з лазером. Вони можуть сильно зіпсувати зір. Нерідко, діти грають з лазерними указками, пістолетами і т.д. і ціляться в очі. Лазер, тим часом, може сильно пошкодити сітківку ока.

По-шосте, лікарі дійшли висновку, що дитяче ожиріння - це теж причина зниження зору. Зайві кілограми провокують підвищення внутрішньочерепного тиску, що стає причиною помутніння зору, аномалії руху очей і може привести до сліпоти. Саме тому слід уважно ставитися не лише до зору дитини, а й до його загального здоров'я, обміну речовин і т.д.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Про лляну олії людство дізналося кілька тисячоліть тому, коли воно поширилося із Західної Персії до Індії, і далі по...
Хребет - це найчастіше "найслабша ланка" офісного працівника. Та що там, попросту будь-якого, хто багато і подовгу...
За твердженням медиків, проблема з надмірною вагою не залежить від статі і віку, від статусу і професії. Майже половина...
Селера — рослина, відома і гаряче улюблене послідовниками народної медицини. Тому селерe варто ввести в свій раціон....
Scroll To Top