Рекомендуємо прочитати

Дієти. Чи варто ризикувати?

article2520.jpg

За твердженням медиків, проблема з надмірною вагою не залежить від статі і віку, від статусу і професії. Майже половина населення розвинених країн має надлишкову вагу, а 30% з них - ожирінням. Основна причина надмірної ваги - переїдання і неправильне харчування.


Звичка «заїдати» негативні емоції, сито поїсти - закладається з дитячого віку. У цьому разі логічно думати, що боротися з цією проблемою потрібно за допомогою зменшення кількості і якості з'їджених продуктів - за допомогою дієти. Дієти вважаються, найбільш результативним і легким способом боротьби з надмірною вагою.

Вибрати дієту може кожен охочий - рецептів від лікаря не потрібно - бери будь-яку - користуйся!

Більшість так і поступає. При цьому не замислюються про те, якої шкоди здоров'ю можуть завдати, бездумно підібрані дієти.

Топ-5 особливо шкідливих для здоров'я і життя дієт.

1. Найпростіша і сама шкідлива - таблеточна дієта. Рекламні ролики, що гарантують швидку ефективність чаю і таблеток, не зачіпають тему складу цих засобів. Корисно нагадати і про те, що найбільша кількість пустушок і підробок, саме серед цих препаратів. Перелік захворювань, які можна отримати в результаті такого харчування, досить значний.

Дієти. Чи варто ризикувати?

2. Питна дієта. При питній дієті рекомендують вживати тільки протягом місяця тільки ту їжу, яку можна пити. Мало людей замислюється про те, що при такому способі харчування, робота кишечника сповільнюється. Це призводить до накопичення токсинів і повільного отруєння організму.

3. Монодієта - одна з найпопулярніших дієт. В основі харчування при монодієті всього один продукт. При вживанні одного продукту, хоч і улюбленого, організм не отримує необхідного для життя - вітамінів, мікроелементів, білків, вуглеводів і жирів. Це призводить до порушення обміну речовин, що в свою чергу призводить до порушення функцій багатьох органів.

Дієти. Чи варто ризикувати?

4. До вживання тільки білкових продуктів закликає білкова дієта. Як показали останні дослідження, така дієта призводить до збільшення концентрації в організмі шкідливих речовин - продуктів білкового обміну. Зміни, що виникають при цьому в кишечнику, призводять до раку.

5. Солодка дієта - така теж існує! - Для тих, хто не в силах відмовитися від солодкого. Але все не так радісно. Велика кількість вуглеводів призводить до головних болів, нездужання, порушення роботи життєво важливі органів - печінки, підшлункової залози.

Дієти. Чи варто ризикувати?

Підводячи підсумки, можна сказати, намагайтеся вибирати збалансовану дієту для схуднення і, обов'язково радьтеся з лікарем-дієтологом.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Добра половина людства прагне схуднути, у що б то не стало. У хід йдуть всілякі дієти, голодування, заняття спортом і...
Кожна сучасна пара потребує надійної контрацепції. Сьогодні фармакологічний ринок переповнений різною продукцією...
Останнім часом значно підвищився число людей захворюють інсультами та інфарктами, їх вік значно помолодшав. Одна з...
Всі ці визначення вірні і досить неприємні, але зубного болю не уникнути, якщо не забезпечити своїм зубам належний і...
Scroll To Top