Рекомендуємо прочитати

Лляна олія в капсулах, її користь і застосування

article2711.jpg

Про лляну олію людство дізналося кілька тисячоліть тому, коли воно поширилося із Західної Персії до Індії, і далі по всьому світу. Підтвердженням популярності цього продукту є дані археологів, які виявили лляне масло під час розкопок у Європі, Індії та Росії. В даний час ця біологічно активна добавка до їжі переживає друге народження, адже на сьогоднішній день в будь-якій аптеці можна придбати лляне масло в капсулах. У чому користь цього блага і кому необхідно застосовувати цю добавку, дізнаємося з цієї статті.

Ні для кого не секрет, що в натуральному вигляді лляне масло виходить за допомогою холодного віджимання. А російська фармацевтична компанія «РеалКапс» випускає цей продукт в спеціальних капсулах для зручності його застосування.

Відомо, що льняне масло містить клітковину, клейковину, а головне, поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК) Омега-3 і Омега-6, яких у цьому маслі міститься близько 90% (більше ніж у будь-якому іншому продукті). До речі, до ПНЖК відносять олеїнову, лінолеву і ліноленову жирні кислоти, які прийнято називати вітаміном F. Дані кислоти зміцнюють імунітет, попереджають захворювання суглобів і печінки, позитивно впливають на багато процесів в організмі.

Лляна олія в капсулах

Крім того, в цьому продукті міститься вітамін А, який відповідає за стан шкіри і слизових оболонок, а також білковий обмін в організмі, вітамін К, підвищує згортання крові, вітамін Е, що є найсильнішим антиоксидантом, а також вітаміни групи В, що відповідають за зір і нервову систему людини.

Льняна олія підходить для профілактики і лікування різних порушень обміну речовин, наприклад, гормональних порушень, цукрового діабету, а також атеросклерозу кровоносних судин. Пов'язано це, в першу чергу, з головним позитивним впливом поліненасичених жирних кислот на людський організм, тобто з їх можливістю зменшувати вміст холестерину в крові. На сьогоднішній день медики навчилися ділити холестерин на «хороший» і «поганий» і регулювати його вміст в організмі за допомогою харчування. Якраз Омега-3 здатна перетворити «поганий» холестерин у жовчні кислоти, які добре виводяться з організму. До того ж, поліненасичені жирні кислоти підвищують пружність кровоносних судин, зміцнюють їх стінки, покращують провідність нервових імпульсів, чим суттєво знижують ризик розвитку атеросклерозу.

Завдяки ПНЖК Омега-3 і Омега-6 у людини знижується ризик тромбозів і зростає стійкість до стресів. До того ж ці кислоти дуже важливі для вступу поживних речовин до клітин тіла, забезпечуючи їх проникність і гнучкість, зміцнюючи структуру клітинних мембран і не допускаючи проникнення в них шкідливих речовин.

Все це дозволяє говорити про лляну олію як про неймовірно корисний продукт, що дозволяє відновити функцію щитовидної залози, печінки, шлунково-кишкового тракту, а також статеву функцію у представників обох статей.

Серед показань до використання лляної олії в капсулах, крім перерахованих вище недуг, фігурують: ослаблений імунітет, ожиріння, захворювання нервової системи, а також підшлункової залози. Крім іншого, ця біоактивна добавка сприяє відновленню нормального стану волосся, нігтів і шкіри. Приймати даний засіб необхідно по 2 капсули 3 рази на добу під час їжі, протягом місяця всім дорослим та дітям старше 12 років.

Протипоказань у даного препарату, крім підвищеної чутливість до його компонентів, не має. Більше того, навіть вагітні жінки і годуючі матусі можуть вживають лляне масло попередньо порадившись з лікарем. Що стосується побічних ефектів, то медики говорять лише про рідкісних алергічних прояви, виявлені після прийому цього препарату.

Зберігати капсули з лляною олією необхідно в захищеному від світла, прохолодному місці. Придбавши цю біоактивну добавку ви завжди будете мати під рукою засіб для лікування і профілактики численних захворювань. Слідкуйте за своїм харчуванням!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Селера — рослина, відома і гаряче улюблене послідовниками народної медицини. Тому селерe варто ввести в свій раціон....
Звичайна справа: ви відкрили домашнє варення і побачили на його поверхні острівець цвілі. Швидше за все, ви знімете...
Якщо у стосунках чоловіка і жінки відсутній секс або ж він не регулярний, то стосунки перетворюються на низку...
За твердженням медиків, проблема з надмірною вагою не залежить від статі і віку, від статусу і професії. Майже половина...
Scroll To Top