Рекомендуємо прочитати

Що робити, якщо у відпустці заболить зуб

article3103.jpg

"Я настійно раджу незадовго перед від'їздом у відпустку відвідати стоматолога, - каже відомий американський дантист доктор Парвин Картер. - Цей візит не буде зайвим, навіть якщо вам здається, що ваші зуби у відмінному стані. Нехай лікар в цьому переконається. Особливо це важливо, якщо ви їдете відпочивати в яку-небудь країну, що розвивається, де відсутній доступ до отримання кваліфікованої стоматологічної допомоги. А в деяких державах дантисти є, але коштують так дорого, що оплата їх послуг завдасть важкого удару по бюджету відпустки.

І все-таки, якщо зубний біль у відпустці вже почався? Наприклад, випала коронка або вилетіла пломба, почалося запалення ясен, виникли інші неприємності, що вимагають екстреного візиту до лікаря. Що ж робити? Найкраще підготуватися до подібних проблем заздалегідь і їхати за кордон зі "стоматологічної аптечкою". У неї входять болезаспокійливі, засоби для полоскання порожнини рота і зняття запалення, зубна нитка, рукавички.

При виникненні у вас або ваших рідних сильного зубного болю через випадання пломби або карієсу необхідно швидко очистити зону хворого зуба від слідів їжі. Потім змочити маленький ватяну кульку якимось анестетиком (евгенолом або бензокаїном) і помістити його в отвір. Ідеально, якщо в аптечці є маленькі ножиці, наприклад косметичні, або пінцет, так як палець часто буває не найвдалішим інструментом для цього. Подібне знеболення повинно забезпечити швидкий ефект.

Тепер накладку добре б закріпити за допомогою засобів для тимчасових пломб. Якщо у вас немає таких коштів, підійде і м'який зубний віск або просто розплавлений віск від свічки (тільки дайте йому спочатку охолонути). Тимчасова пломба протримається до вашого повернення додому, ну а біль можна знімати звичайними анестетиками, наприклад анальгіном".

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ці визначення вірні і досить неприємні, але зубного болю не уникнути, якщо не забезпечити своїм зубам належний і...
Догляд за зубами в домашніх умовах дуже важливий для їхнього здоров'я і краси. Слід привчати з раннього віку дитину...
Як правильно чистити зуби або догляд за порожниною рота. Щоб зуби були здоровими, потрібно подбати тільки про одне:...
Поява зубів у дітей починається приблизно у віці від півроку. В цілому поява зубів у дітей триває протягом декількох...
Scroll To Top