Рекомендуємо прочитати

Хламідіоз часто передається побутовим шляхом

article3513.jpg

Хламідіоз - неприємна і досить небезпечна своїми ускладненнями інфекція. Вона вражає не тільки статеві органи людини, але й інші органи і системи в людському тілі. Лікується хламідіоз непросто, але головне, що він лікується і виліковується. Однак людина не має імунітету до цього захворювання, тому можливе повторне зараження.

Існує проблема в тому, що засоби масової інформації роблять акцент на передачі хламідіозу статевим шляхом і закликають оберігатися за допомогою презерватива. Дуже небагато уваги приділяється можливості передачі хламідіозу побутовим шляхом: відвідування лазні або сауни, користування загальним туалетом, рушником, мочалкою. Саме таким чином може отримати хламідії  здорова людина від хворого.

Однак іноді хламідіоз передається іншими побутовими шляхами, і ним заражаються цілі сім'ї, включаючи дітей. В данному випадку це може бути і звичайне користування загальними предметами, і проживання в одному приміщенні, що передбачає тісний побутовий контакт. Наприклад, якщо хвора людина не дотримується правил особистої гігієни і брудними руками з виділеннями зі статевих органів (не миє руки після туалету і гігієнічних процедур) або кров'ю (при пораненні або подряпині) торкається до якихось предметів, то там залишаються його виділення з тисячами хламідій, які можуть потрапити на слизову, рану або на подряпину на шкірі здорової людини.

Таким ось несподіваним шляхом може відбуватися зараження на побутовому рівні від зовсім звичайних і благополучних людей до інших не менш благополучних здорових людей.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Гонорея — інфекція, передається статевим шляхом. Викликають це захворювання гонококи (Neisseria gonorrhoeae). Інкубаційний...
Щороку мільйони людей вирішуються на пластичну операцію. Перед тим, як процедури будуть виконані, пацієнтів...
Багато жінок страждають безпліддям. І часом фахівці не можуть знайти причину жіночого безпліддя. Однак, завдяки тому,...
Осінь несе з собою не тільки холод і дощі, але і загострення різних захворювань. Інфекція, дрімаючі в організмі, при...
Scroll To Top