Рекомендуємо прочитати

Побічні ефекти пластичної хірургії

article1282.jpg

Щороку мільйони людей вирішуються на пластичну операцію. Перед тим, як процедури будуть виконані, пацієнтів інформують про переваги та ризики, пов'язані з такими операціями. Переваги пластичної хірургії досить очевидні: виглядати молодше, відчувати себе молодше і виправити небажані аспекти або дефекти зовнішнього вигляду. Є, однак, багато потенційних фізичних і психологічних побічних ефектів, деякі відомі, а деякі з них не так широко зрозумілі. З можливих побічних ефектів косметичної хірургії виділяють біль, інфекції, рубці, набряки і психологічні наслідки, такі, як печаль, депресія і тривога.

Побічні ефекти можливі для будь-якого типу хірургії. Зміни в тілі, негативна реакція на анестезію, болі і інфекції - приклади можливих побічних ефектів операції. Косметичні операції, проте, несуть певні ризики, які не характерні для інших хірургічних процедур, такі як зміна зовнішнього вигляду і проблеми психічного здоров'я.

Перший очевидний побічний ефект, який відчувають всі пацієнти після косметичної операції - це зміна зовнішнього вигляду. Незважаючи на те, що зміни саме такі, як просив пацієнт, і багато лікарів використовують обробку зображень, щоб показати пацієнтові, як він буде виглядати після операції, людина дивлячись у дзеркало, бачить зовсім інше, ніж на комп'ютерному зображенні. Багато людей задоволені після операції, але деякі люди шкодують про рішення змінити своє тіло, особливо коли операція припускає різкі зміни.

Інші пацієнти не дотримуються інструкцій після операції і в кінцевому підсумку затримують процес загоєння, це може змінити результат операції. Після операції можуть бути шрами і запалення, якщо люди не підкоряються рекомендації лікаря. Косметична хірургія часто дуже інвазивна, і лікарі повинні ретельно працювати, щоб мінімізувати або приховати шрами.

Ще один побічний ефект пов'язаний не стільки з самою операцією, скільки з очікуваннями людей, змінити спосіб життя, добитися успіху або любові після проведення косметичної операції. Багато людей хочуть пройти цю процедуру, оскільки вони вважають, що вона буде служити в якості панацеї від усіх бід. Деякі люди потім вибирають додаткові косметичні операції, думаючи, що інша процедура ще більш посприяє поліпшенню ситуації, в результаті порочного кола з'являється схильність до косметичної хірургії. Якщо пацієнти мають історію психічних розладів, косметична хірургія може збільшити ризик інших проблем психічного здоров'я або погіршити наявні.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Лабіапластіка, яку також часто називають корекцією статевих губ або Лабіопластика — це досить поширені операції. Дана...
Це знаменитий вираз можна розуміти по-різному. По-перше, мається на увазі, що краса — це зброя. Друга «розшифровка»: щоб...
Уміння читати по губах може вам допомогти докопатися до істини тієї людини, від якого виходить дана інформація. Можна...
Деякий час тому тільки знаменитим і багатим людям була доступна пластична хірургія. Сьогодні її може собі дозволити...
Scroll To Top