Рекомендуємо прочитати

Лікування молочниці у чоловіків

article3479.jpg

Молочниця (кандидоз) — грибкове захворювання, що вражає звичайно, слизові оболонки зовнішніх статевих органів. Збудником молочниці є гриби роду Кандіда (найчастіше типу candida albicans), які, заселяють шкірні та слизові покриви здорової людини, але при сприятливих умовах активно розмножуються і можуть викликати захворювання. Перш за все, молочниця — жіноче захворювання, з причини більш частого виникнення, тяжкості перебігу, небезпеки її у вагітних жінок. Однак не можна стверджувати, що чоловіків ця недуга обходить стороною.

Чоловіків молочниця вражає в кілька десятків разів рідше, ніж жінок. Наводячи такі дані статистики, звичайно, варто враховувати і те, що в половині випадків, чоловік не звертається за медичною допомогою при проблемах в інтимній сфері, особливо якщо вони не дуже виражені і турбують його не постійно. Крім того, гормональний фон чоловіків, а також будову зовнішніх статевих органів такі, що сприятливі умови для проживання грибка, що викликає молочницю, не створюються. Молочниця у чоловіків протікає легше, ніж у жінок, аж до того, що її прояви можуть тривати всього кілька хвилин. Часто ознаки молочниці у чоловіків з'являються відразу після статевого акту і можуть швидко зникати навіть без лікування.

Якщо у жінок причиною захворювання є стан її власного організму (зниження імунітету, дисбактеріоз кишечника, вагітність), то у чоловіків молочниця зазвичай виникає після сексуальних контактів. Зниження імунітету, звичайно, грає роль, але не таку істотну. При ВІЛ інфекції, цукровому діабеті, лікуванні пухлинних захворювань (коли призначаються ліки, які пригнічують активність імунітету), частота молочниці у чоловіків дещо збільшується. Ще однією чоловічий особливістю є незалежність молочниці від дисбактеріозу кишечника.

Симптоми молочниці у чоловіків включають в себе сверблячі болі, печіння, в області голівки статевого члена, посилюються після статевого акту. Іноді болі можуть з'являтися тільки під час статевих зносин і не турбувати в решту часу. На головці статевого члена, крайній плоті, зазвичай помітний світлий, пленкообразний наліт, який як раз і являє собою скупчення грибків в поверхневому шарі слизового епітелію. Цей наліт легко знімається в процесі статевого акту, залишаючи слизову оболонку статевих органів без захисного шару. Звідси і неприємні відчуття. Як би не протікала молочниця у чоловіків, симптоми її повинні насторожити хоча б тому, що пошкоджена слизова оболонка не здатна затримати хвороботворні бактерії і є ризик ураження статевих органів гнойничковой інфекцією. Але не тільки у вигляді світлого нальоту може проявлятися молочниця, симптоми у чоловіків можуть носити характер почервоніння статевого члена, в тому числі і без чіткого зв'язку з статевим актом. Також молочниця у чоловіків може виявлятися печінням при сечовипусканні.

Часто молочниця у чоловіків зустрічається під час вагітності дружини. Це пов'язано з тим, що сприятливіші умови для грибка в жіночих статевих органах, забезпечують активне розмноження збудника молочниці. Відповідно, більша його кількість передається чоловікові під час статевих актів.

Навіть за відсутності ознак молочниці, чоловік може бути носієм грибка Кандида. Проводячи лікування з приводу молочниці у жінок, обов'язково паралельно потрібно і лікувати молочницю у чоловіків, інакше не буде досягнутий необхідний ефект. При довгостроково протікає молочниці, рецидивуючої, особливо, якщо це, так зване «сімейне» захворювання (підтримуване одним із статевих партнерів) можливе поширення грибкової інфекції висхідним шляхом по уретрі. Це може призвести до циститу, простатиту, навіть до безпліддя. Тому, яким би «несерйозним» недугою не здавалася молочниця, у чоловіків лікування проводити також необхідно, як і у жінок (докладно про лікування читайте в статті « Як лікувати молочницю»

Жіночі примхи

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вилікувати цистит без антибіотиків можна, але на початкових стадіях, і за допомогою такого методу як фітотерапія. Слід...
Хворити ми не любимо. Але як би ми й намагалися, котрась із хвороб обов'язково наздожене нас. Сьогодні ми поговоримо про...
Селера — рослина, відома і гаряче улюблене послідовниками народної медицини. Тому селерe варто ввести в свій раціон....
Осінь несе з собою не тільки холод і дощі, але і загострення різних захворювань. Інфекція, дрімаючі в організмі, при...
Scroll To Top