Рекомендуємо прочитати

Набрякають ноги при вагітності що робити

article3243.jpg

У стані вагітності жінки схильні до чисельнних ускладнень і патологій. Багатьох хвилює проблема: набрякають ноги при вагітності, що робити? Перш ніж відповісти на поставлене питання, необхідно розібратися, чому таке відбувається. Набряки при вагітності з'являються при наявності в організмі вагітної жінки надлишкової рідини. В основному набряклість розташовується в районі щиколоток. Приблизно дві третини вагітних жінок можуть поскаржитися на дану проблему, деякі жінки в період вагітності відчувають значні труднощі при виборі взуття, набряки не дають ходити.

При вагітності у жінки з'являється додаткова кількість крові. Матка постійно збільшується в своїх розмірах, посилено тисне на тазові вени, результатом даного тиску є порушення кровообігу. Саме цей тиск створює проблему набряків в області кісточок. Для багатьох вагітних жінок питання, набрякають ноги при вагітності, що робити, несуттєве, а цілком природне, для них дані набряки не виявляють серйозної небезпеки. Але якщо ви починаєте помічати набряки обличчя, верхньої частини тіла, то тут абсолютно необхідно звернутися за консультацією до свого лікаря-гінеколога. Можливо, набряклість є наслідком високого артеріального тиску, тоді вагітна жінка, як правило, знаходиться під наглядом лікаря в стаціонарі. Сильна набряклість може бути наслідком пізнього токсикозу, який становить значну загрозу для вагітної жінки і майбутньої дитини.

Обов'язково звертається увага на аналіз сечі, що показує наявність в ній білка, що свідчить про прееклампсії.
Коли набрякають ноги при вагітності, що робити, лікар-гінеколог дасть точні, певні поради, які дозволять запобігти набряки і здійснити способи боротьби з ними. Не рекомендується довгий час проводити на ногах, обов'язково намагайтеся при будь-якій можливості присісти на стілець, але не можна вести виключно сидячий або лежачий спосіб життя. Намагайтеся правильно розподіляти навантаження на ноги. Періодично стійте певний час, іноді сидіть або лежіть. Звичайно, взуття повинно бути з натуральної шкіри, м'якої, неодмінно на низькому каблуці. Тісні здавлюючі колготи чи брюки абсолютно тепер для вас виключені. Не носіть нічого, здавлюючого судини, намагайтеся лежати з піднятими під кутом тридцять градусів ногами.

Якщо вас хвилює питання, набрякають ноги при вагітності, що робити, і ви при цьому виконуєте всі вищевказані поради, значить, вам необхідно серйозно переглянути свій раціон харчування. Зверніть увагу на ваші уподобання в харчуванні. Можливо, вагітність змінила ваші гастрономічні смаки, ви віддаєте перевагу більш солоній їжі. Зайве відкладення натрію в організмі вагітної жінки накопичує сіль, яка не дає можливості виходу зайвої рідини. Абсолютно виключіть з раціону харчування копченості, маринади, соління, фастфуд. Обов'язково порадьтеся з кваліфікованим фахівцем дієтологом про кількість споживаної води щодня, включаючи супи, овочі, фрукти. Не рекомендується при вагітності користуватися сечогінними засобами самостійно, в даному питанні вам абсолютно необхідна консультація лікаря. Можливо, він запропонує вам застосовувати природні, натуральні засоби, що сприяють виведенню рідини з організму.

Відповіддю на питання, набрякають ноги при вагітності, що робити, цілком може бути правильне вживання рідини протягом дня. Виключіть велику кількість рідини після семи годин вечора. Можливо лікар, що веде вашу вагітність протягом усього періоду, порадить вам відвари, в яких використовуються березове листя або нирки берези, квіти липи, екстракт польового хвоща. Це прекрасний сечогінний засіб природного походження приймають курсом, який триває приблизно три тижні. Але нічого не робіть самостійно.

Не варто сильно засмучуватися при набряках щиколоток при вагітності, вони неодмінно пройдуть після пологів. Народивши, ви забудете про ці неприємності, дитина варта того!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вагітність - дивний стан, наповнений радісним очікуванням малюка, новими емоціями і відчуттями. Однак цей період може...
Перед молодою сім'єю виникають безліч перепон, з якими доведеться зустрітися. Насамперед, ми не рекомендуємо вірити...
Погана робота печінки викликає у організму стрес, в результаті якого вивільняються вільні радикали. Ці руйнівні...
У кожного чоловіка є свій власний найбільш сексуальний жіночий образ і переважний сексуальний сценарій. Однак...
Scroll To Top