Рекомендуємо прочитати

Коли матка божеволіє

article2993.jpg

«Багато» і «часто» - мрія більшості чоловіків. Вони готові все життя витратити на пошуки жінки, яка розділила б це бажання. У випадку удачі деякі мріють померти від виснаження в її обіймах. Але самі жінки з «сказом матки» швидше страждають від своєї особливості, тому що нескінченний секс не залишає часу ні на що інше.

Істеричка!
Насправді в медицині не існує такого діагнозу, як «сказ матки». Під цією промовистою назвою ховається поняття німфоманія, або жіночої гіперсексуальності, що характеризується надмірним статевим потягом.

Незвичайна назва до цього явища причепилося з легкої руки самого Платона. Справа в тому, що термін істерія (сказ) походить від грецького слова histera, або «матка». На думку Платона, матка - це якийсь звір, що оселився в тілі жінки і спраглий дітородного жадання. Коли йому довгий час не вдається зачати, він приходить в сказ і починає блукати по всьому тілу, доводячи жінку до всіляких недуг. Приборкували цього «звіра» і приманювали його на місце, прикладаючи до піхви різні пахощі.

Зараз вже ніхто не вірить в ці казки, але термін «скажена матка» досить популярний. У цієї назви не менше поетичне походження. Згідно давньогрецьких міфів, німфи заманювали чоловіків в ліс для задоволення своєї похоті. Завдяки німфам люди і пізнали «науку пристрасті ніжною».

Що за звір?
Німфоманія характеризується невгамовною сексуальною спрагою у жінок. Причому, сила статевого потягу може доходити до парадоксів. Після статевого акту, в ході якого німфоманки здатні відчувати один оргазм за іншим, вони не відчувають задоволення і хочуть сексу знову, і знову.
Фахівці виділяють кілька причин виникнення цього феномена.

По-перше, хочеться відразу засмутити чоловіків, які вважають, що німфоманки «хочуть завжди», тому що цим їх наділила природа. Зовсім ні. Насправді, така поведінка властива дамам з різними психічними аномаліями, наприклад маніакальним психозом.

Ще одна причина «сказу матки» - різні пухлини яєчників і гіпофіза. При розвитку новоутворень, жінка починає відчувати постійне гостре сексуальне бажання, від якого не рятує навіть насичена інтимне життя.

Спровокувати підвищений статевий потяг також може гормональний збій, різні хвороби, прийом деяких ліків і навіть вагітність. Небезпечний в цьому плані і тісний одяг. Можливо, тому середньовічні жінки вважалися неймовірно розпущеними: тісний корсет стимулював приплив крові органам малого таза, що було причиною постійного збудження. Причиною гіперсексуальності може стати комплекс неповноцінності, невпевненість у своїй привабливості.

Я - німфоманка
Якщо Вас в будь-якому місці і в будь-який час долає сексуальне бажання і Ви не можете зосередитися на роботі, навчанні або власних дітях; якщо чоловік в ліжку з вами втомлюється більше, ніж на роботі, і незважаючи на це у Вас є напоготові ціла армія коханців, Ви - німфоманка.

Перш за все, постарайтеся як-небудь відволіктися від думок про секс. Заповніть ваш щоденний розклад настільки, щоб не було часу на нав'язливі думки. Постарайтеся направити сексуальну цю енергію в інше русло. Попросіть начальника доручати вам найскладніші і відповідальні завдання, займіться спортом.

Добре допомагає повноцінна фізичне навантаження в тренажерному залі (уникайте занять з тренером), біг і тривалі прогулянки з собакою. Можна пити відвари заспокійливих лікарських трав. Намагайтеся обмежити вживання продуктів - афродизіаків, що збільшують сексуальне бажання (морепродукти, сири, шоколад, селера, волоські горіхи і т.д.). Якщо старання виявляться марними, необхідно звернутися до лікаря. Він призначить необхідне обстеження.

Як розпізнати німфоманку?
Німфоманія досить рідкісний розлад. За статистикою, в середньому це захворювання страждає всього одна жінка на 2500 представниць прекрасної статі. Причому, в країнах з жарким кліматом німфоманки зустрічаються в 5-6 разів частіше, ніж у середній смузі.
Не існує справжніх критеріїв визначення гіперсексуальності. Але все ж можна спробувати обчислити німфоманку серед загальної маси жінок. Такі жінки не обов'язково одягаються сексуально - вони можуть носити цілком цнотливі, і навіть суворі образи.

Німфоманка дивиться поглядом, повним бажання, у всіх жестах вгадується негайна готовність до сексу. Вона готова буквально накинутися на вас. Таку поведінку важко сплутати з природним і цілком здоровим фліртом.

Голос гучний, з характерним тембром. «Пампушка» з декольте мало не до пупа, теж може виявитися німфоманкою.
Насторожувати мають безладні статеві зв'язки і фрази, типу «У мене ніколи не було серйозних стосунків!». Одним словом, все поводження німфоманок підпорядковане прагненню до контактів з будь-якою людиною незалежно від його віку, зовнішності і навіть статі. Якщо ж вам випало «щастя» опинитися з німфоманкою в ліжку, тут буде важко помилитися. Поки вона не насититься, з її рук вирватися буде непросто.

Секрет привабливості
За статистикою, зустріти жінку з неприборканим сексуальним потягом мріє кожен третій чоловік. До «вибухових» осіб їх тягне, по-перше, таємні бажання втілити в життя найсміливіші сексуальні фантазії, не ризикуючи бути відкинутим. По-друге, можливість насолодитися сексом по саме «не можу». По-третє, відсутність звичайних жіночих вимог з боку цих дивовижних створінь, як то: приваблива зовнішність, гроші і чистота тіла.

Адже головне для німфоманок - наявність статевого члена. Незважаючи на все перераховане вище, небагато чоловіків здатні витримати таке напруження пристрастей.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Scroll To Top