Рекомендуємо прочитати

Судоми під час вагітності - що з ними робити

article3376.jpg

Багатьом вагітним жінкам знайома проблема виникнення судом. Найчастіше судоми починають турбувати жінок у другій половині вагітності.

Чому ж виникають ці різкі больові відчуття у вагітних? Фахівці стверджують, що однією з головних причин виникнення судом у майбутніх матусь є порушення балансу електролітів в організмі. Таке порушення пов'язане з деякими змінами в організмі жінки, наприклад, виникненням дефіциту кальцію, калію або магнію, а також з причини зневоднення.

Виправити таку ситуацію можна за допомогою своєчасного звернення до лікаря, який зможе призначити спеціальну вітамінізовану дієту.

При судомах вагітна жінка повинна переглянути свій раціон харчування і вибирати тільки ті продукти, які багаті вітамінами і мінералами, а саме, овочі, фрукти, м'ясо, рибу, а також кисломолочні продукти.

Для того, щоб впоратися з судомами необхідно також вживати достатню кількість рідини. Краще за все в якості напоїв вибирати негазовану воду або свіжовичавлені соки.

Оскільки ще однією причиною виникнення судом у вагітних є зростання матки і її тиск на судини, а також органи таза і ніг, то дуже важливо правильно вибирати білизну і одяг, який не буде сковувати рухів і здавлювати тіло.

Ногам протягом дня необхідно давати відпочинок, часто піднімати їх на піднесення, влаштовувати періодичні розминки. Дуже добре можуть допомогти при судомах ванночки для ніг і масаж ступень.

Ще однією з причин виникнення судом у вагітних може бути переохолодження організму, тому завжди необхідно одягатися по погоді і, перебуваючи на вулиці в холод і мороз, контролювати свій стан.

Причину судом під час вагітності необхідно з'ясувати обов'язково, оскільки це може бути сигналом складніших проблем в організмі, а саме деяких ендокринних порушень. У кожному разі, про те, що у вагітної періодично виникають судоми необхідно повідомити лікарю, можливо, знадобитися додаткове обстеження. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перший триместр вагітності жінки закінчують безсонними ночами. У деяких це кілька ночей, у інших безсоння триває...
Чашечка запашної кави - ось засіб, який нас бадьорить вранці. Кава є популярним напоєм на землі, про який постійно...
У період вагітності вимірювання кров'яного тиску є обов'язковою процедурою, яку виконують регулярно, при кожному...
Ваша вагітність не може служити виправданням для того, щоб виглядати некрасиво. Навпаки, це привід ще раз показати, як...
Scroll To Top