Рекомендуємо прочитати

Як розпізнати венеричні захворювання у вашого партнера

article3225.jpg

Всяке в житті трапляється і не варто забувати, що секс має й інші сторони крім приємної. Однією з таких сторін є венеричні захворювання. Що це таке і як розпізнати перші ознаки таких хвороб ми коротко розповімо в цьому матеріалі. Слід пам'ятати, що не слід затягувати при виявленні будь то підозрілих симптомів, тому що найчастіше від цього може залежати Ваше життя.

Сифіліс
На кожні 100 тисяч населення припадає до 265 випадків; за останні роки рівень захворюваності зріс у 40 разів.

Симптоми: На статевому члені, мошонці, шкірі лобка, слизовій оболонці рота, язика і т.д. з'являється твердий шанкр - безболісна виразка до 1,5 см в діаметрі. Розташовані поблизу лімфатичні вузли (наприклад в паху) збільшені до розмірів волоського горіха і також безболісні.

Наслідки: не лікування первинний сифіліс переходить у вторинний, а той у третинний з ураженням всіх органів і систем організму.

Особливості: З моменту зараження до появи шанкра проходить 4 - 5 тижнів. Часто відзначається поява множинних шанкр і нетипові шанкри - у вигляді запалення головки пеніса і крайньої плоті.

Гонорея (нова назва Трипер)
Рівень захворюваності такий: 108 хворих на 100 тисяч росіян (дані не точні - неможливо врахувати всіх, хто займається самолікуванням).

Симптоми: Виділення з сечовипускального каналу жовто-зеленого гною, що залишає плями на білизні, часте і болюче сечовипускання з печінням і різзю. Однак у кожного четвертого хворого гонореєю ці симптоми мінімальні.

Наслідки: Якщо лікування не почати вчасно, то найімовірнішим наслідком буде безпліддя.

Особливості: Гонорея передається також під час орального і анального сексу. Як правило, гонорея поєднується з трихомонадами, мікоплазмами та іншими вірусами, що дуже ускладнює лікування гонореї.

Хламідіоз
Щорічний рівень захворюваності становить більше 90 випадків на 100 тисяч осіб. Насправді він вищий, просто багато людей не надають належного значення ледь помітним симптомам.

Симптоми: Білі або жовті виділення з уретри, хворобливе сечовипускання, свербіж в області отвору сечовипускального каналу, періодичні болі в промежині, яєчках. Однак у 50% випадків хламідіоз безсимптомний і виявляється лише ранковим виділенням з уретри невеликої кількості каламутного слизу.

Наслідки: У чоловіків порушується потенція, жінкам загрожує безпліддя.

Особливості: Чоловіки схильні до цієї хвороби в тій же мірі, що і жінки. Часто хламідіоз плутають з гонореєю, і це призводить до неправильного лікування.

Трихоманоз
Захворюваність: 343 випадки на 100 тисяч осіб; є найпоширенішим у світі венеричним захворюванням.

Симптоми: У 70% випадків вони відсутні або виражені дуже слабо. І все ж хвороба проявляє себе печінням при сечовипусканні, подразненням шкіри голівки пеніса і мізерними виділеннями з уретри.

Наслідки: Найчастіше не лікування хвороби закінчується запаленням простати, яєчок, безпліддям.

Особливості: Чоловіки хворіють рідше, ніж жінки. Трапляється й таке: в 5 - 10% випадків трихомоноз проходить сам по собі. Але сподіватися на це не радимо.

Геніальний герпес
90% жителів Землі інфіковані вірусом герпесу, який активізується при ослабленні організму, застудах, стресі.

Симптоми: Сверблячі, покриті скоринкою бульбашки перетворюються на невеликі виразки на головці статевого члена, вінцевої борозні, крайньої плоті. Близько 70% хворих заражаються герпесом від партнерів, які самі не підозрюють про свою хворобу.

Наслідки: Захворювання рецидивуюче. До того ж хворий герпесом має більше шансів заразитися СНІДом під час статевого контакту.

Особливості: Генітальний герпес повністю вилікувати неможливо, всі нині існуючі препарати лише послаблюють прояви хвороби.

Гепатит В
Захворюваність: близько 38 випадків на 100 тисяч осіб, але цей рівень з кожним роком стає вище.

Симптоми: Слабкість, нудота, м'язові болі, лихоманка, болі в правому підребер'ї, потемніння сечі. У деяких випадках - жовтяниця, але часто симптоми хвороби виражені неяскраво.

Наслідки: Не намагайтеся займатися самолікуванням. Пам'ятайте: в 6% випадків гепатит В може перейти в хронічну форму і привести до цирозу печінки. Рідко, але зустрічається і блискавична форма гепатиту В - вона закінчується смертю.

Особливості: Гепатит В є приблизно в 100 разів більш заразним, ніж СНІД. Дієвих ліків, здатних упоратися із збудником, поки не розроблено. Єдиний вихід - зробити щеплення.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У Вас були випадки, коли під час статевого акту з випадковим партнером несподівано порвався презерватив або під час...
Венеричні захворювання різні. Кожна з хвороб має свої ознаки, але не дивлячись на це, більшість ознак для всіх інфекцій...
Багато жінок страждають безпліддям. І часом фахівці не можуть знайти причину жіночого безпліддя. Однак, завдяки тому,...
Оральний секс відомий з давніх часів. Він був поширений за часів античної Греції, про нього написано в стародавніх...
Scroll To Top