Рекомендуємо прочитати

Засоби для усунення печії

article3117.jpg

Відчуття неприємного печіння в своєму шлунку виникає завдяки впливу кислот шлункового соку на слизову оболонку вашого шлунка. Для боротьби з таким явищем розроблені найрізноманітніші медичні препарати, але повністю усунути печію можна і за допомогою простих підручних засобів. Якщо печія застала абсолютно несподівано, відмінно допоможуть молочні продукти. Досить випити зовсім небагато молока, кефіру або з'їсти натурального йогурту. Молочні бактерії чудово нейтралізують кисле середовище вашого шлунка і приносять приємне полегшення.

Замість молока можна також використовувати лужну мінеральну воду. Але перед вживанням такої води бажано випустити з неї всі гази, щоб вони сильно не дратували стравохід. Точно такими ж властивостями володіє сода, і це найбільш простий рецепт, який відмінно допомагає усунути печію. Що міститься натрій в ній вступає в реакцію з виділеним соком у шлунку і позбавляє вас від печії. Але сильно зловживати нею теж не рекомендується, оскільки натрій досить швидко всмоктується в кров і у великих кількостях дуже шкідливий для вашого організму. Крім всього цього, сода саму причину печії не усуває, тому полегшення буде тільки лише на деякий час. Не зовсім традиційний, але досить ефективний спосіб усунути печію - це випити ложку масла. Воно добре обволікає весь стравохід і вплив кислоти перестає сильно дратувати. Масло міститься і в насінні соняшнику, саме тому при печії можна трохи погризти їх. Вони діють не настільки ефективно, як масло в своєму чистому вигляді, але допомагають. У вигляді засобу від печії можна також використовувати мигдальні горіхи. У них міститься така речовина, яка нейтралізує всі шлункові кислоти. Щоб перестати відчувати такий дискомфорт, після їжі можна тільки з'їсти жменю добре очищених горіхів.

Від печії допомагає настій м'яти. Його можна у вигляді напою вживати, чайну ложку заварити склянкою окропу, або ж кубиками заморозити, зробивши концентрований відвар. Самий останній спосіб зручний для тих, хто зштовхується з печією після кожного вживання їжі, що виникає дуже часто під час вагітності. Досить розсмоктати кубик льоду, і все печія сама відступить. Але якщо печія, лікування якої можливо народними засобами, виникає постійно, рекомендується не тільки переглянути власні харчові звички, але також і постаратися знайти її причину.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Аднексит

В рoздiлi - Хвороби
Аднексит (запалення придатків) може бути однією з основних причин жіночого безпліддя. Неуважність до свого здоров'я...
Нетримання сечі у чоловіків - це захворювання, яке піддається лікуванню. Визначити метод лікування нетримання сечі Вам...
Слово «лишай» відлякує багатьох людей. Лишай асоціюється із захворюванням, яке поширюється серед людей і передається...
Які хвороби криються в роті і як їх визначити. Рот - дзеркало безлічі хвороб. Але оскільки ви прийшли до стоматолога,...
Scroll To Top