Рекомендуємо прочитати

Постинор: наслідки прийому

article3490.jpg

Практично жодна пара стовідсотково не застрахована від незапланованої вагітності. Іноді виникає екстрена необхідність застосувати контрацепцію, До таких методів можна віднести прийом такого препарату як Постинор, який містить у своєму складі велику кількість гормонів.

Для даного препарату характерна потрійна дія:

- Призупиняє вихід яйцеклітини з яєчника, що в свою чергу запобіжить зачаття.
- Запобігає запліднення яйцеклітини сперматозоїдами.
- Впливає на структуру ендометрія матки, змінюючи її.

Для того щоб отримати бажаний результат від препарату обов'язково потрібно здійснити прийом відразу після того як стався незахищений статевий акт, друга таблетка приймається через 12 годин, після першої. Якщо прийняти Постинор через 72 години після незахищеного сексу, бажаного результату не буде отримано.

Основу препарату Постинор складають гормони - левоноргестрел і прогестаген синтетичного виробництва. Для того щоб відновити гормональний фон жіночого організму після прийому препарату, жінці необхідно досить великий час. Приймати Постинор рекомендується в самих екстрених випадках, і не зловживати, оскільки безконтрольне застосування може призвести до незворотних наслідків.

Одним з наслідків після застосування Постинора може стати маткова кровотеча, яке вимагає медичного втручання. До побічних ефектів, які можуть простежуватися у жінки, можна віднести головний біль, запаморочення і нудота.

У підлітковому віці препарат вкрай небезпечний, оскільки в такому віці відбувається розвиток репродуктивної системи, і препарат може завдати невиправної шкоди на яєчники. Відомі також випадки, коли в результаті прийому даного препарату наступало безпліддя.

Призначати даний препарат повинен лікар-гінеколог, самостійне застосування неприпустимо! Бережіть себе, любі жінки!  

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Сьогодні досить популярні бар'єрні методи контрацепції, вони не тільки захищають від вагітності, а й від захворювань,...
Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є...
Часом трапляється, що чоловіки просять жінок надягати презерватив самостійно. Але це виходить не завжди з тієї...
Все, що ви хотіли знати про протизаплідне кільці, але не наважувалися запитати. Що являє собою кільце? Це кільце...
Scroll To Top