Рекомендуємо прочитати

Народна медицина

Відвар вівса для печінки

Відвар вівса для печінки
Рослина ця доступна, давно нам знайома і має лікувальні властивості. Зерна поживні, при цьому легко перетравлюються. У складі є багато вітамінів, білки, залізо, кремній, кальцій, калій і магній. Відвар з цього продукту відомий як хороший засіб для лікування печінки, підшлункової та щитовидної залози, жовчного міхура та його проток, а також застосовується в цілях зміцнення зубів і кісток, лікування туберкульозу, нервової системи, геморою, імпотенції, безпліддя та інших захворювань. Прочитати »

Чим так корисний сік алое?

Чим так корисний сік алое?
Це засіб застосовують при менструальних болях по 2 чайн. л. і дрібкою меленого (чорного) перцю. Щоб тонізувати організм вживають тричі на день по 2 чайн. л. цього засобу. Можна закапувати очі і мазати рани, щоб вони швидше гоїлися. Прочитати »

Як лікувати ревматизм?

Як лікувати ревматизм?
Для початку слід подбати про нормальну роботу печінки і нирок, тобто органів, що видаляють з організму непотрібні продукти обміну речовин (шлаки) і очищують таким чином кров. Адже обмінні порушення в організмі ведуть до відкладення солей і відповідно до ревматичних змін у ньому, таким, як артроз і спондильоз. Прочитати »

10 натуральних засобів для очищення кишківника. Влаштуй генеральне прибирання організму!

10 натуральних засобів для очищення кишківника. Влаштуй генеральне прибирання організму!
Від того, як працює твій кишківник і в якому стані він знаходиться, залежить здоров'я усього організму! Зізнайся: твое харчування далеко не ідеально. Вживання в їжу продуктів, які важко перетравлюються, може призвести до засмічення кишківника. Внаслідок того, що в кишківнику накопичуються неперетравлені залишки їжі, відбувається отруєння організму токсинами. Небезпечність цього явища зовсім не перебільшена. Хвороби печінки, жовчного міхура і навіть хвороби шкіри виникають через нездоровий стан кишківника. Прочитати »

Як видалити сірчану пробку з вуха натуральними засобами?

Як видалити сірчану пробку з вуха натуральними засобами?
Регулярно в зовнішньому слуховому проході у нас у вухах збирається жовтувата маса, що має досить неприємний запах, і яку прийнято називати "вушною сіркою". Саме вона і утворює сірчані пробки. Черех це слуховий прохід звужується, отже, наші слухові здібності зменшуються, і якщо оперативно не видалити цю сірчану пробку, як це вимагається, то вона може дістатися до барабанної перетинки і пошкодити її. Це неприємне явище трапляється, як правило, на тлі простудного захворювання або алергії , тобто, при підвищенні рівня назальної секреції. Якщо вам цікаво, як позбавитися від сірчаних... Прочитати »

15 найкращих натуральних сечогінних засобів!

15 найкращих натуральних сечогінних засобів!
Якщо ви відчуваєте проблеми з затримкою рідини в організмі, і щоб ви не робили, не перестають турбувати набряки, не поспішайте опускати руки. Спробуйте використати переваги різних діуретиків (для тих, хто дотримується будь-якої дієти, це теж буде відмінний варіант). Позбавте нарешті себе від зайвої ваги і набряків. Навіщо вам накопичувати в своєму організмі зайве без всякої мети? В цій статті ми познайомимо вас з найкращими натуральними сечогінними засобами. Прочитати »

Інгаляція оліями

Інгаляція оліями
Ароматичні інгаляції безумовно позитивно впливають не лише на організм людини, але й на його его розумовий и духовний стан, допомагають позбутися від стресу, надають тверезість мисленню, сприяють поліпшенню пам'яті. Ефірні олії очіщають кисень в пріміщенні від шкідливих речовин та наповнюють його натуральними ароматами, в сукупності покращуючи загальне самопочуття організму. Прочитати »

Корисні властивості женьшеню

Корисні властивості женьшеню
На півдні Алтаю, в нетрях Уссурийскої тайги Хабаровського краю або в лісах далекосхідного Примор'я - усюди складені легенди (підтверджено науково) про незвичайні лікувальні можливості женьшеню. Він і молодість подовжує, і сил додає, і безлічі хвороб не дає розвинутися. Так воно і є. Прочитати »
Scroll To Top