Рекомендуємо прочитати

Чи можна купатися вагітним

article3186.jpg

Настало довгоочікуване літо і зануритися в прохолодну воду - бажання природне, особливо для вагітних, коли дискомфорт і без того має місце, не кажучи вже про літню спеку. Але зазвичай зупиняє страх і банальне незнання питання, а чи можна. Постараємося розібратися разом.

Купатися вагітним можна
І навіть потрібно. По-перше, купання - це прекрасний спосіб розвантажити хребет і суглоби. По-друге - не менш прекрасний спосіб підтримати м'язи в тонусі, знову ж, не надаючи зайвого навантаження на скелет. Ну і нарешті - це прекрасний спосіб загартовування, який корисний і для плоду.

Але, проконсультуватися з лікарем перш ніж віддатися пляжному відпочинку вкрай необхідно. Особливо якщо вагітність протікає важко: спостерігається низьке розміщення плаценти, існує загроза викидня і так далі.

У чому проявити обережність
У першу чергу, у виборі водойми. Це повинен бути схвалений пляж з чистою водою і чистим піском або галькою. Взагалі перевагу краще віддавати гальковому пляжу, на ньому набагато нижчий ризик зараження паразитами.

По-друге, необхідно пам'ятати, що при вагітності змінюється водний баланс, тому вкрай важливо регулярно пити просту негазовану воду, щоб уникнути можливого зневоднення. І не забувайте про головний убір.

По-третє, не заходьте далеко у воду. Постарайтеся плавати на глибині, при якій ви впевнено можете відчувати ногами дно. Пов'язано це з тим, що у вагітних жінок судоми нижніх кінцівок відбуваються набагато частіше, ніж у всіх інших.

Уникайте часу з полудня до 4 годин дня. У цей проміжок сонячні промені мають саму нездорову активність, яка може позначитися на вашому здоров'ї, навіть якщо ви будете перебувати під парасолькою. Це стосується пляжу. Прогулянки по тінистому парку такого ризику не несуть.

На пляж вирушайте тільки в супроводі чоловіка або друзів.

Якими сонцезахисними кремами можна користуватися під час вагітності, уточніть у свого лікаря.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Свіже повітря необхіднt для майбутньої матері не менше, ніж збалансоване харчування. Треба намагатися гуляти хоча б...
Отже, літній сезон в самому розпалі. Ви вже знаєте, якими сонцезахисними засобами користуватися, як правильно...
Гормони є сигнальними біологічно активними речовинами, які виділяються ендокринними залозами. Вони, переносячись з...
Хімічний пілінг може впливати на різні шари шкіри, а для будови дерми характерна складна структура, тому відновлення...
Scroll To Top