Рекомендуємо прочитати

Найвідоміші гірськолижні курорти світу

article2768.jpg

Поїздку на гірськолижний курорт під час зимової відпустки можна назвати найбільш традиційною. Оскільки це можливість не тільки добре відпочити, але і поліпшити фізичну форму. Звичайно, на сьогоднішній день існує маса різних курортів, але, тим не менше, серед них необхідно виділити ті, які отримали звання кращих.

1. Раслер Блеккомб (Британська Колумбія)
Курорт славиться тим, що на ньому розташований найбільший вертикальний спуск у всій Північній Америці. Селище Раслер для багатьох туристів вважається кращим місцем для відпочинку. Курорт створювався протягом 30 років, а на реалізацію проекту було витрачено близько 600 млн. доларів.

2. Кітцбюель (Австрія)

На території Австрії розташоване 800 курортів. При цьому є місця для відпочинку, розташовані в льодовиках, тому відпочинок на них можливий у будь-який час. Інші - навпаки, покриті снігом тільки з листопада по травень. Курорт вважається одним із наймальовничіших у світі. Крім того, Кітцбюель славиться і складними для лижників трасами.

3. Церматт (Швейцарія)

Церматт - спокійне і тихе місце для відпочинку. Оскільки курорт має вдале географічне розташування, тут завжди багато снігу. Це одне з найвідоміших місць відпочинку в Швейцарії.

4. Вейл (США)

Вейл також називають самим улюбленим курортом Америки. його площа становить 21,5 тис. кв. м, територія спеціально була відведена для гірськолижного спорту. Крім традиційної їзди на лижах та сноуборді, Вейл може порадувати своїх гостей катанням в собачих упряжках.

5. Національний парк Банфф, Озеро Луїза (Канада)

Як відомо, озеро розташоване на території Національного парку Банфф. Парк знаходиться в центрі Канади, і отримав звання одного з кращих гірськолижних курортів не тільки за траси різного рівня складності, а й неперевершену природу.

6. Шамоні (Франція)

Гірськолижні траси курорту Шамоні вважаються елітними і, не дивлячись на це, претендують на звання найвідомішого місця відпочинку. Курорт відрізняється найдовшими у світі лижними доріжками, протяжність яких сягає 22,05 км, а найвищий вертикальний спуск досягає висоти 2807 м.

7. Стоу (США)
Курорт славиться найбільшим вертикальним спуском у США. До того ж, Стоу вважається одним з наймолодших курортів світу. Варто сказати, що Стоу з'єднується з іншими зонами відпочинку системою підйомників.

8. Мон - Тремблан (Канада)

Тремблан відомий з 1939 рік, і є одним з найпопулярніших місць відпочинку для гірськолижників. Крім того, курорт володіє і зручним місцем розташування, оскільки знаходиться всього в годині їзди від Монреаля.

9. Кортіна (Італія)
Як відомо Кортіна приймала зимові Олімпійські ігри 1956 року. Крім того, на сьогоднішній день курорт залишається одним з головних місць для гірськолижного відпочинку.

10. Аспен (США)
Курорт став популярним завдяки своїм крутим схилам, до того ж, Аспен славиться ідеальними трасами для їзди. Єдиним недоліком такого курорту можна вважати високі ціни.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Хто з дівчат не мріє про чоловіка, за яким, як за кам'яною стіною? І одним з важливих цеглинок цієї стіни вважається,...
Сон і здоров'я - поняття взаємозалежні. Однак крім цього, сон виступає ще і певною дієтою, так як вчені довели, що під час...
Про чудодійний ефект лазні знали ще в давнину. Є цілий ритуал, якого дотримуються любителі такого відпочинку. Якими...
Лижі, СПА і коляда - новорічні свята в Україні привертають туристів можливістю організувати відпочинок на будь-який...
Scroll To Top