Рекомендуємо прочитати

Корисні властивість ананаса.

article2904.jpg

Одним з перших європейців, який спробував ананас, був Христофор Колумб. Така дегустація сталася 4 листопада 1493, де ананасом його пригощали жителі острова Гваделупа. Кисло-солодкий смак і незвичайний аромат дуже сподобалися знаменитому мореплавцеві. Навіть дата дегустації тропічного багатолітника увійшла в підручники історії. Така реклама на весь світ дозволила прокотитися ананасовому буму і він триває по теперішній час. Під ананасними плантаціями на цілій планеті відведено понад 100 тисяч гектарів.

Усі корисні властивості ананасів:
Якщо у людини відчуває важкість у шлунку після святкового застілля - варто з'їсти скибочку свіжого ананаса і випити склянку свіжо віджатого соку з нього, і стимуляція роботи шлунку і кишечника відразу буде відновлена.

При підвищеному тиску допоможе також ананас. Вміщені в ананасі речовини приведуть артеріальний тиск людини в норму, знизить згортання крові, чим і вбережуть від утворення тромбів, що нерідко буває при гіпертонічних кризах. На думку кардіологів, якщо щодня з'їдати по 200 грам м'якоті ананаса або ж випивати по склянці свіжого соку ризик інсульту буде значно зменшений, крім того, ризик отримати інфаркт або тромбофлебіт також зменшиться.

Саме в грудні і січні дієтологи радять влаштовувати собі один - два розвантажувальних ананасових дні щотижня, при цьому харчуватися тільки м'якоттю ананаса і свіжо вичавленим його соком. У ананасі міститься велика кількість вуглеводів, що і відверне різке зниження рівня цукру в крові, яке і викликає у людини відчуття голоду. При цьому і фігура збережеться і здоров'я підбадьориться. У 100 грамах ананаса міститься всього 43 ккал. Тільки при виборі (купівлі) ананаса слід враховувати кілька правил.

Вибір ананаса:
- Для правильного свіжого вибору в ананасі повинно бути густе зелене листя, які зібрані в розетку на верхівці плоду;

- Стиглість плоду можна визначити шляхом легкого постукування по ананасу. Слід поплескати по ананасу долонею: якщо буде віддаватися глухий звук - це говорить про те, що його м'якоть досить соковита, а дзвінкий "порожній" звук означає, що він вже висохлий;

- В ідеалі стиглий ананас повинен бути трохи м'якуватий, але шкірка при цьому повинна залишатися пружною.

Порада: ананас дуже хороший з шампанським за новорічним столом, а також після святкового застілля для приведення себе в відмінну форму.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ваше весілля не відрізняється принципово від всіх інших урочистостей, то ви знаєте, що напої на будь-якому весіллі...
Пиво ніколи не вважалося напоєм жінок. Для жінок завжди на столі стояло вино або шампанське. Однак часи змінилися, і...
Пити сік слід вранці та ввечері. Як показало дослідження, прийом соку в такому режимі протягом двох тижнів дозволяв...
Не секрет, що веселі вечірки та застілля часто закінчуються не найприємнішим чином. Головний біль, нудота, відчуття...
Scroll To Top