Рекомендуємо прочитати

Аборт: плюси і мінуси

article2020.jpg

Тема сьогоднішньої розмови — аборт. Постараємося з'ясувати всі плюси і мінуси абортів, розберемося, наскільки вони необхідні, і, як навчити підростаюче покоління робити осмислені кроки щодо абортів.

Часом буває так прикро, коли люди завдяки термінам, прикривають завуальованими словами те, що можна назвати вбивством. А адже назвати аборт інакше не можна. Вони починають посилатися на погане матеріальне становище, безвихідь і обставини. Адже все це є тільки відмовками. Кожній людині має бути відомо, що дитина, починаючи з моменту зачаття, хоче народитися, розвивається і живе.

Лікарі називають дітей терміном «ембріон» і цим вони просто усуваються від проблем і не хочуть відповідати за дітовбивство проведене ними. Дивно те, що сучасні жінки до цих пір не вміють цінувати своє життя і здоров'я. Ні для кого не є секретом, що навіть зараз після аборту бувають випадки безпліддя. Але навіть такий непоправної процес не турбує багатьох жінок, головним для них стає позбавлення від небажаної вагітності. І в цей час про дитину не думає ніхто.

Аборти бувають двох видів:

— Регуляція (міні аборт), яку проводять до дванадцятого тижня строку,

— Аборт, який роблять до двадцять четвертого тижня.

Жоден з цих абортів не можна назвати гуманним, тому що таким можна назвати вбивство.

Міні аборт при невеликих термінах вважають найменш болючим, він не тягне серйозних наслідків. Однак ця думка є помилкою. Всяке вторгнення в природний процес здатне призводити до серйозних наслідків. Можуть залишитися фрагменти, здатні привести до запальних процесів, відкритися кровотеча, які можуть закінчитися для жінки вельми плачевно. При міні аборті дитини висмоктують з матки за допомогою спеціального інструменту, а виявлені залишки, вискоблюють. За допомогою мікро — камери знято безліч фільмів про аборти, де на плівці чітко видно опору плода діям лікарів, він намагається ховатися, і згортається в клубочок. А допомоги йому нізвідки чекати, адже саме мама, найрідніша людина, зрадила його. А хіба зможе чинити опір таке маленьке життя.

Аборт, зроблений на більш пізніх термінах, є злочином, який слід заборонити на рівні законодавчих органів.

По суті, під час такого аборту, живу дитину рвуть на шматки і видаляють як щось непотрібне і зайве. Такі діти цілком сформовані та підготовлені до боротьби з труднощами. Одні батьки в цей час десь намагаються боротися за життя такої ж недоношеної дитини, а інші просто роблять вбивство. Жахливі результати після аборту, зробленого на пізніх термінах. Запалення, безпліддя можуть бути наслідком інфекційних процесів. Але фізичний стан не так страшно. Досить нелегко жити з малям під серцем досить тривалий проміжок часу, коли він відчуває все, знає голос мами. В організмі вже відбувається гормональна перебудова, настрій різко змінюється, а різні бажання з'являються щохвилини. І раптом в одну мить нічого немає. Організм готувався виношувати дитину, до його народження, грудному годуванню. І раптом все різко змінилося. Пусто не тільки всередині, а й у душі. У більшості жінок є розуміння того, що вони вбили власну дитини, але воно приходить уже після зробленого аборту, коли вже надто пізно.

Медиками був проведений експеримент. Перед процедурою аборту жінкам було показано відео про аборти, і тоді майже половина вагітних відмовилися від проведення операції. Що це може означати? Це може довести тільки те, що нам не відомо чи не хочеться дізнаватися всі мінуси аборту. Саме неусвідомленість своїх вчинків, людина намагається відгородитися від жахливої дійсності і продовжує вбивати не народившихся малюків. Потрібно усвідомлення того, що «плід», «ембріон» не є чимось далеким і незнайомим, що це дитина, що живе під серцем.

Подібні фільми необхідно демонструвати підліткам, щоб вони навчилися думати, перш ніж робити помилку. Може бути, саме тоді до них прийде уміння прийняття правильних рішень, що краще користуватися засобами контрацепції і охоронятися, ніж піддавати маленьке життя подібним страждань, не заслужила такого ставлення, розберуться у всіх плюсах і мінусах абортів. Тим самим, вони збережуть власне здоров'я для народження бажаних дітей і для майбутньої сім'ї.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Пологи - як важка робота, має пройти якийсь час, щоб після них організм жінки прийшов у норму. Для відновлення...
Білизна пігментних плям на тілі є однією з найпоширеніших проблем. Порушення пігментації шкірного покриву, що...
Медичні фахівці виділяють таке захворювання, як оофорит. Оофорит — це запалення яєчників, що має на увазі такий процес,...
Загальновідомо, що аборт небезпечний для здоров'я будь-якої представниці слабкої статі. Якщо відставити убік моральну...
Scroll To Top