Рекомендуємо прочитати

Запалення яєчників: ознаки

article2265.jpg

Медичні фахівці виділяють таке захворювання, як оофорит. Оофорит — це запалення яєчників, що має на увазі такий процес, як запалення статевих залоз у жінок в парі. Таким чином, подібне запалення може поширюватися як на один орган, так і на два одночасно. Найчастіше даний процес несе з собою запалення маткових труб. Подібне захворювання виділяється утворенням гнійних нагромаджень одного або двох яєчників. Згодом чого може виникнути і таке захворювання, як пельвіоперитоніт.

Варто відзначити, що при розвитку даного стану порушується звична працездатність яєчників в цілому. Жінкам дуже корисно і важливо знати той факт, що при подібній патології можуть виникнути порушення в роботі репродуктивної системи. В результаті чого не виключена ймовірність розвитку безпліддя. Саме запалення в даному контексті зароджується всередині матки, але з часом запалення переходить на маткові труби, потім на слизову оболонку і т. д.

Основні симптоми оофориту

Симптоми будь-якого захворювання дають нам свого роду сигнал лиха. Вони повинні послужити основою негайного переходу до лікування. Ні одну хворобу не можна запускати, адже потім все може перейти в серйозні ускладнення, і лікувати доведеться вже не тільки сам «вогнище спалаху». Будь-яке захворювання без лікування переходить на інші органи. Таким чином, будь-яке лікування має бути своєчасним. Що стосується симптомів оофориту, до цього необхідно підійти з усією серйозністю. Але варто відзначити, що трапляється і так, що ознаки практично не відрізняються від будь-якого іншого виду захворювання, або жінка не знає про такого роду захворювання в принципі. У силу цього ми і розглянемо дану патологію більш докладно.

Найстрашніше наслідок може впливати на репродуктивну систему, що веде до безпліддя. Варто також звернути увагу, що лікування подібної патології повинно бути своєчасним. В іншому випадку, воно може привести до інтоксикації організму, а також може дозволити інфекції пробратися в центральну нервову систему, ендокринну систему, а також і в шлунковий тракт. Отже, при перших же симптомах, необхідно негайно звернутися до відповідного лікаря. Але за якими ж ознаками можна визначити подібний процес?

Слід зазначити, що таке захворювання, як оофорит, можна поділити на три стадії: гострий, підгострий і хронічний. Хронічний оофорит можна навіть не помітити. Тому на сто відсотків його можна виявити лише відвідавши лікаря-гінеколога. Адже подібні симптоми даного процесу можна видати за інші захворювання, такі як наприклад, метеоризм, апендицит. Якщо розглянути гостру форму захворювання, то його ознаки більш виділяються. Важливо пам'ятати, що будь-які симптоми дають сигнал організму про те, що не все гаразд, і лише відвідування лікаря зможе розставити всі крапки.

1. Підвищена температура тіла завжди була сигналом про те, що в організмі відбувається запальний процес. І тим більше, якщо немає зовнішніх передумов до високої температури, наприклад, ви не хворієте, ні горло, ні кашель, нічого вас не турбує. Це вже повинно стати першою причиною для походу до лікаря.

2. Виділення статевих органів незвичайної консистенції і незвичайного кольору, наприклад білого, повинні вас насторожити. А також виділення з піхви з гноєм, або кровоточать маткові, подібні тим, що виникають в період менструації. Збої періодичності в менструальному циклі також несуть у собі проблеми.

3. Висока стомлюваність, дратівливий настрій, погане самопочуття, апетит, невідповідний нормам. Все це може послужити основою виникнення оофориту, в силу зниженого імунітету.

4. Неприємні відчуття в області живота, в паху можуть переходити і на зону поперекової області. Болі протікають з різною інтенсивністю. Якщо переважає оофорит гострої форми, то болі набагато сильніше, а от при хронічному їх може і не бути.

Якщо в момент ознайомлення з даною статтею ви виявили у себе ряд ознак запалення яєчників, негайно зверніться до лікаря і почніть лікування своєчасно.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Сьогодні досить популярні бар'єрні методи контрацепції, вони не тільки захищають від вагітності, а й від захворювань,...
Жінки все більше хочуть контролювати своїх чоловіків. І це їм вдається. Під контролем слабкої половини знаходиться і...
Коли критичні дні затримуються, ми починаємо панікувати або радіти. Це ж вірна ознака вагітності! Однак, причини...
Кожна жінка яка піклуються про своє здоров'я повинна приділяти увагу догляду за інтимною зоною свого тіла. А чи знаємо...
Scroll To Top