Рекомендуємо прочитати

Другі пологи - чого чекати?

article3354.jpg

Більшість жінок, які очікують другого малюка, задаються питанням - що ж їх чекає на цей раз і якими будуть другі пологи? Безумовно, повторно народжуюча жінка вже має певний досвід і деяке уявлення, що відбуватиметься під час пологів. Але, у кожної вагітної жінки цей досвід різний.

Багато хто вважає, що другі пологи завжди проходять легше і швидше, в порівнянні з першими. Фахівці ж, в свою чергу, спростовують цю точку зору і стверджують, що другі пологи не завжди бувають легкими і швидкими.

Дуже часто відбувається так, що якщо у жінки перші пологи пройшли з ускладненнями і негативним сприйняттям, то і другі пологи можуть бути такими ж.

У тому випадку, якщо під час появи на світ першого малюка у жінки не було проблем з родовою діяльністю, то, найімовірніше, другі пологи також пройдуть добре і без ускладнень. Фахівці пояснюють це тим, що якщо у жінки є негативний досвід попередніх пологів, то її організм зберігає цю інформацію, і таку ж лінію поведінки породілля вибиратиме при наступних пологах. І навпаки, якщо є позитивний досвід, то цей досвід організм намагатиметься реалізувати під час других пологів.

Але, в будь-якому випадку, все індивідуально, причому, жоден навіть найдосвідченіший лікар не може заздалегідь сказати напевно, як пройдуть пологи у тої чи іншої жінки.

Кожна вагітна жінка, яка очікує другого малюка, при підготовці до майбутніх пологів повинна отримати максимум інформації відносно того, що не слід робити під час пологів.

Необхідно пам'ятати, що кожна жінка природою влаштована так, щоб її пологи проходили добре, просто необхідно прикласти деякі зусилля і попрацювати над своїми помилками, які, можливо, були під час попередніх пологів. Проаналізувавши свої помилки, жінка повинна зробити все можливе, щоб їх не допустити під час народження другого малюка. Також дуже важливо заздалегідь уявити собі позитивну картину і сценарій під назвою «Легкі роди без ускладнень» — і тоді все пройде так, як ви мрієте.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Пологи - як важка робота, має пройти якийсь час, щоб після них організм жінки прийшов у норму. Для відновлення...
Гормони є сигнальними біологічно активними речовинами, які виділяються ендокринними залозами. Вони, переносячись з...
При пологах у жінки часто трапляються розриви, після чого накладаються шви. Найчастіше такі розриви трапляються в...
Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є...
Scroll To Top