Рекомендуємо прочитати

Як боротися з ПМС

article2681.jpg

Передменструальний синдром або передменструальна напруга виникає практично у всіх жінок у період від 2 до 10 днів перед початком критичних днів. Під час ПМС дівчата ведуть себе не зовсім адекватно, це пов'язано з постійними коливаннями рівня ендорфіну в головному мозку. Часто мінливий настрій, бажання міняються ще з більшою швидкістю, бажання щось з'їсти, випити, кудись піти, не знаючи куди - це все симптоми ПМС, так само ви може відчувати збільшення грудних залоз, надмірну пітливість, спрагу, біль у суглобах і спині, запаморочення або нудоту. Під час перед менструального синдрому у жінок можуть набрякати кінцівки, боліти голова і загальний стан змінюється не завжди в кращий бік. Виникнення синдрому може бути пов'язано з багатьма факторами, поки науково не доведене який саме фактор впливає на появу напруженого стану жінок в перед менструальний період. Але цими факторами можуть бути: нервово-психічні стреси, пологи, аборти, інфекційні захворювання.

Для того, щоб більше не страждати від передменструального синдрому, в першу чергу, слід нормалізувати функцію одного з відділів головного мозку-гіпоталамуса і, звичайно ж, лікування і усунення жіночих захворювань, інфекції.

Слід виділити деякі форми синдрому для того, щоб точно впливати на певні ділянки і в подальшому повного усунення нездужань.
• Нервово-психічна форма – ви може відчувати дратівливість, депресію, зайву плаксивість і загальну слабкість.
• Опухливість – за цієї форми ви може відчувати хворобливість молочних залоз, набряклість ніг, рук. пальців та обличчя.
• Кризові-почуття страху, сильне і часте серцебиття, підвищення артеріального тиску. Ці симптоми часто пов'язані зі стресами, інфекціями.

Для того щоб запобігти появі передменструальних синдромів потрібно займатися їх профілактикою. Саме перше, що ви повинні зробити це змінити обстановку, ходити на роботу не за звичним стежками. Уникайте стресових ситуацій, різкої зміни клімату. Небажано вживати кофеїн і алкоголь. Займіться йогою, аеробними вправами, додайте більше релаксу у ваше повсякденне життя. Їжте їжу дрібними порціями протягом усього дня, не навантажуйте свій шлунок. Не забувайте приймати вітаміни, Вітамін Е, В6, вітамін А. Вітамін Е корисний для молочних залоз. При вживанні вітаміну А знижуються крововтрати при рясних місячних.

При постійних фізичних вправах в головному мозку відбувається викид ендорфіну, який підвищує настрій і знімає стрес. Бажано спати по 8-9 годин на добу.

Лікарі не завжди можуть впоратися з симптомами ПМС, адже легше впоратися з фізичними проявами, ніж з емоційними. При емоційних проявах іноді обходяться простою валер'янкою, а іноді доходить і до антидепресантів, через які побічні ефекти лікуються набагато складніше ніж з ПМС.

Передменструальний синдром з роками виражається по-різному. У юних осіб він виражений не сильно, потім симптоми зростають, після перших пологів зовсім можуть зникнути. Лікарі-гінекологи стверджують, що існує близько 150 видів прояви передменструального синдрому. При складних формах, і якщо у вас є якісь побоювання вам негайно варто звернутися до лікаря для виявлення першопричини і для подальшого їх усунення. Виключіть фактори подразнення, стежте за своїм здоров'ям, правильно харчуйтеся і обов'язково займайтеся фізичними вправами, аеробікою, танцями, пілатесом і будьте здорові.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Передменструальний синдром (ПМС) - складний патологічний комплекс симптомів, що виникає в перед менструальні дні і...
У Вас були випадки, коли під час статевого акту з випадковим партнером несподівано порвався презерватив або під час...
Один з "побічних ефектів" літа - підвищена пітливість. Повністю позбавитися від цього явища не можна (та й не...
Scroll To Top