Рекомендуємо прочитати

Останній тиждень вагітності

article2677.jpg

У житті кожної жінки настає момент, коли вона стає мамою. До цього їм доводиться перенести дев'ять не простих місяців очікування, сумісних з токсикозом, дратівливістю, підвищеним апетитом та багато іншого.

Однак кого не запитай, то всі в один голос дадуть відповідь, що це точно коштувало того і що дитина це найкраще, що траплялося в їх житті. На останньому тижні вагітності жінки стають дуже нервовими, і це стосується не тільки останнього тижня, а скоріше останніх кількох місяців вагітності. Під час останніх двох місяців спина починає ще сильніше боліти, через що ходити, на тривалі відстані просто нестерпно, не кажучи вже про ходу, яка нагадує «качечку». Також у багатьох нерви пов'язані з майбутніми пологами і бажанням якомога швидше побачити малюка. Інші просто хвилюються за те, як пройдуть пологи і про те, яку біль їм належить пережити, проте це все природні процеси, через які пройшла практично кожна жінка, тому панікувати і боятися не варто. Головне заздалегідь підготувати набір для новонароджених, необхідні документи і завжди мати під рукою мобільний телефон, щоб викликати швидку. Також, у випадках, якщо виявили у себе ознаки пологів, що наближаються, не сидіть склавши руки, а негайно їдьте в пологовий будинок. Намагайтеся менше нервувати і переживати, а також уважно слухайте і виконуйте настанови фахівців.

Останній тиждень вагітності

Достовірними ознаками, що свідчать про початок пологів є:
- Сильні і часті схватки.
-Відходження навколоплідних вод.
-Невеликі кров'янисті виділення, також можуть свідчити про те, що підійшов термін. В інших випадках, якщо мова не йде про останні тижні вагітності це небезпечна ознака.

Однак це лише основні ознаки. При погіршенні самопочуття, а також у випадках, коли ви підозрюєте, що у вас почалися пологи їдьте в пологовий будинок.

Стаття носить рекомендаційний характер. Звертайтеся за консультацією до фахівця.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

В період вагітності в організмі жінки відбуваються величезні зміни, як на фізиологічному, так і на психологічному...
Пологи - як важка робота, має пройти якийсь час, щоб після них організм жінки прийшов у норму. Для відновлення...
Гормони є сигнальними біологічно активними речовинами, які виділяються ендокринними залозами. Вони, переносячись з...
Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є...
Scroll To Top