Рекомендуємо прочитати

Жiноча консультацiя

Полікістоз яєчників

Полікістоз яєчників
Полікістоз яєчників - це досить часте гормональне захворювання, яке призводить до порушення механізму овуляції, тобто яйцеклітина не виходить з яєчника, і через це розвивається безплідність. При полікістозі є порушення менструального циклу, проявляється небажане волосся на руках, ногах, обличчі, також збільшується вага тіла. Всі ці зміни відбуваються через гормональний дисбаланс. Прочитати »

Запалення яєчників: ознаки

Запалення яєчників: ознаки
Медичні фахівці виділяють таке захворювання, як оофорит. Оофорит — це запалення яєчників, що має на увазі такий процес, як запалення статевих залоз у жінок в парі. Таким чином, подібне запалення може поширюватися як на один орган, так і на два одночасно. Найчастіше даний процес несе з собою запалення маткових труб. Подібне захворювання виділяється утворенням гнійних нагромаджень одного або двох яєчників. Згодом чого може виникнути і таке захворювання, як пельвіоперитоніт. Прочитати »

І сміх, і гріх: народні засоби контрацепції для допитливих

І сміх, і гріх: народні засоби контрацепції для допитливих
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності можна тільки двома способами: традиційно (механічні, гормональні, хімічні контрацептиви) або ніяк. Так що в будь-яких наслідках, що виникли після застосування описаних нижче способів, ми не винні. Всі ці «народні» кошти вельми дурні і найчастіше зовсім неефективні. Але які веселі! Прочитати »

Що таке кольпіт?

Що таке кольпіт?
Кольпіт — це запалення слизової оболонки піхви. Найчастіше кольпіти у жінок репродуктивного віку пов'язані з наявністю урогенітальної інфекції. Однак є ряд загальних факторів, що привертають та стимулюють розвиток даного процесу у жінок з упорядкованим статевим життям. Прочитати »

Прогулянки під час вагітності

Прогулянки під час вагітності
Свіже повітря необхіднt для майбутньої матері не менше, ніж збалансоване харчування. Треба намагатися гуляти хоча б дві години на день. Для прогулянок краще вибирати місця з великою кількістю дерев: парк, ліс, гай. Там не тільки більший вміст кисню, але і є можливість походити босоніж по траві, що корисно для ніг. Прочитати »

Скорочення матки після пологів

Скорочення матки після пологів
Пологи - як важка робота, має пройти якийсь час, щоб після них організм жінки прийшов у норму. Для відновлення функціонування всіх органів і систем потрібно кілька місяців. Найбільше часу на відновлення потрібно матці, так як вона травмується найбільше, крім того, необхідно постійне спостереження акушера-гінеколога і коректний догляд. Прочитати »
Scroll To Top