Рекомендуємо прочитати

Жiноча консультацiя

Молочниця: причини, симптоми, лікування

Молочниця: причини, симптоми, лікування
Молочниця - грибкове захворювання, що вражає слизову оболонку статевих органів, збудником якого є дріжджоподібний гриб роду Candida. У нормі мікроорганізми, що є збудниками хвороби, є на шкірі, слизовій оболонці кишечнику і ротової порожнини. Перебуваючи в певному балансі з іншими бактеріями і грибами, які присутні в організмі людини, кандиди ніяк себе не проявляють. Прочитати »

Перші місячні.

Перші місячні.
Напевно, будь-яка жінка пам'ятає такий делікатний момент, як свою першу менструацію. Однак між дорослими жінками і нинішніми дівчатками підлітками існує величезна різниця. Раніше розмови зі своїми дітьми на інтимні теми були не особливо популярними. Та й у дівочій компанії подібні питання обговорювати соромилися. У результаті величезна кількість дівчат, зіткнувшись з першими в житті місячними, дуже сильно лякалися: паніка, відчай, страх того, що вона серйозно захворіла і може стекти кров'ю. І мамі сказати вирішувалася далеко не кожна дівчина, тому перші місячні перетворювалися на серйозне... Прочитати »

Перший раз до гінеколога

Перший раз до гінеколога
Ваша вчорашня малятко виросло? Разом з перетворенням дівчинки в жінку приходить ряд нових турбот. Однією з таких є перше в житті відвідування гінеколога. Перший візит до гінеколога дуже часто сильно впливає на те, як надалі складуться відносини жінки з гінекологами. Зрозуміло, що дуже багато залежить саме від самого лікаря – гінеколога, від його ставлення до дівчини. Однак і від мами залежить дуже і дуже багато – адже саме вона повинна правильно підготувати доньку і розповісти їй про всі особливості гінекологічного огляду жінки. Прочитати »

Методи і засоби контрацепції після пологів

Методи і засоби контрацепції після пологів
Багато жінок твердо впевнені в тому, що поки вони годують грудьми, вони не завагітніють, тому не охороняються під час статевих контактів. Але з кожного правила є винятки. На жаль не всі жінки знають про це і потім гірко шкодують про своє незнання. Прочитати »

Поради як завагітніти

Поради як завагітніти
Багато хто посміхнеться, почувши таке питання. Але виявляється, на світі є тисячі людей, які відчувають великі труднощі із зачаттям дитини. Деяким доводиться пройти довгий шлях довжиною в кілька років, перш ніж на світ з'явиться довгоочікуваний малюк, а декому ніколи не судилося стати батьками. Прочитати »

Болі після кесаревого розтину

Болі після кесаревого розтину
Сьогодні пологи шляхом кесаревого розтину — далеко не рідкість, причому операцію часто проводять не по показаннями, а за бажанням майбутньої матері. Особисто мені знайомі жінки, які впевнені: народжувати будуть тільки під наркозом, оскільки бояться родових болів. Ось тільки не думають майбутні матері, що болі їм не уникнути в післяпологовому періоді, так як кесарів розтин — хірургічне втручання, в результаті якого розрізають черевну порожнину, виймають звідти дитинку, а потім зшивають те, що розрізали. Прочитати »

Несумісність при зачатті

Несумісність при зачатті
Люди закохуються один в одного, одружуються, створюють сім'ю, мріють про дитину… Але, на жаль, іноді трапляється так, що зачати малюка у пари не виходить, хоча обидва з подружжя при цьому абсолютно здорові. Чому ж це відбувається? У медицині такі ситуації називають несумісністю при зачатті. Існують наступні види несумісності.... Прочитати »

Вторинне безпліддя у жінок

Вторинне безпліддя у жінок
Медики розділяють два основних типи жіночого безпліддя - це первинне і вторинне. Перший тип являє собою відсутність можливості завагітніти протягом цілого життя. Вторинне ж безпліддя - це втрачена здатність зачати дитину внаслідок перенесеного аборту, викидня, позаматкової вагітності або невдалих перших пологів. Прочитати »

Як пом'якшити симптоми клімаксу

Як пом'якшити симптоми клімаксу
Вже не секрет, що старіння і збільшення ваги взаємопов'язані. Представниці прекрасної статі мають схильність додавати у вазі у важливі моменти життя. Неминуче збільшення ваги і в клімактеричний період. Прочитати »

Допомога організму при молочниці

Допомога організму при молочниці
Генітальний кандидоз - це піхвова інфекція, причиною виникнення якої є дріжджоподібних грибок Candida. Ці гриби зазвичай мешкають на слизових оболонках кишечника у 5-7% здорових жінок і можуть жити там, не викликаючи захворювання. Прочитати »
Scroll To Top