Рекомендуємо прочитати

Сучасні методи контрацепції

article2736.jpg

Кожна сучасна пара потребує надійної контрацепції. Сьогодні фармакологічний ринок переповнений різною продукцією даного сегмента, однак зупинити свій вибір потрібно лише на найнадійнішій! Як же визначитися з вибором, при тому, що кожній парі потрібен індивідуальний підхід? Звичайно ж для початку, слід відвідати поліклініку для того, щоб отримати кваліфіковані консультації (гінекологія), а також докладніше дізнатися про новітні методи контрацепції. Однак перед тим як відправитися за консультацією, непогано б мати хоч мінімальне уявлення про найпоширеніші методи.

Гормональні контрацептиви. Сучасні гормональні контрацептиви практично не мають побічних ефектів, більше того, можуть позитивно позначатися на здоров'ї жінки. Недавні дослідження показали, що завдяки гормональним контрацептивам з невеликою дозою гормонів можна значно поліпшити стан волосся, нігтів і шкіри, а також уникнути проблем пов'язаних з менструацією (рясними виділеннями, болями внизу живота). Існує кілька видів гормональної контрацепції, серед яких виділяють таблетки, а також вагінальні кільця або гормональні пластирі. У порівнянні з таблетками, які потрібно приймати дотримуючись чіткий графік, інакше буде порушена ефективність, вагінальні кільця і гормональні пластирі забезпечують жінці більш зручний режим застосування. Якщо ж ви хочете мати спонтанний секс, при цьому не думати в той момент про контрацепцію, то хорошим рішенням може стати внутрішньо маткова система. Така система ставитися один раз на 5 років, при цьому можна абсолютно не дбати про контрацепцію і відчувати себе більш комфортно під час менструації і перед нею.

Сучасні методи контрацепції

Серед негормональних методів контрацепції можна виділити внутрішні маткові спіралі. Цей метод використовується дуже давно і вважається досить ефективним.

Таким чином, щоб насолоджуватися інтимною близькістю, при цьому не думати про наслідки, потрібно всього лише прийти на консультацію до досвідченого гінеколога, який і допоможе підібрати метод контрацепції, відповідний саме для вас.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Соціологи з'ясували, що майже кожен другий, що приймає ліки, робить це неправильно. Приміром, таблетки не можна...
Всі ці визначення вірні і досить неприємні, але зубного болю не уникнути, якщо не забезпечити своїм зубам належний і...
Останнім часом значно підвищився число людей захворюють інсультами та інфарктами, їх вік значно помолодшав. Одна з...
За твердженням медиків, проблема з надмірною вагою не залежить від статі і віку, від статусу і професії. Майже половина...
Scroll To Top