Рекомендуємо прочитати

Ходунки для маляти: купувати чи ні?

article3481.jpg

У наш час вже неможливо уявити собі життя мами без всяких пристосувань для дитини, які полегшують її життя. До таких пристосувань належать і ходунки.

Ходунки дуже виручають мам, коли дитя починає пересуватись по квартирі самостійно, щоб навчити його ходити без допомоги рук батьків. Але у них, як і в будь-якого дитячого приладдя є свої переваги і недоліки.

Переваги ходунків:

1. Вони частенько допомагають молодим мамам, яким ні з ким залишити дитя, без проблем приготувати вечерю або прибрати в квартирі. Можна поставити в них дитя, яке буде саме себе розважати, а в цей час зайнятися корисними справами, попутно спостерігаючи за малям і розмовляючи з ним.

2. Діти дуже люблять ходунки, оскільки в них вони відчувають себе самостійнішими, адже таким чином можна легко добратися в будь-яку точку квартири.

3. Будучи в ходунках в положенні стоячи, дитя може отримати більше інформації про навколишній світ, ніж в положенні лежачи.

4. Ходунки допомагають дитині здійснювати різні дії, які вона не може зробити без них, – ходити, повертатися, нахилятися, дивитися в різні боки, присідати. Таким чином, всі її м’язи задіяні в роботі.

5. Діти в ходунках отримують купу позитивних емоцій і задоволення.

Мінуси ходунків:

1. Зазвичай діти, які користувалися ходунками, починають ходити помітно пізніше за своїх однолітків, що не користувалися ними. Це відбувається через те, що вони не прагнуть самостійно пересуватися, а ходять виключно в ходунках.

2. Якщо маляти надовго залишати в ходунках, то вони заподіюють шкоду його незміцнілому організму. А саме, відбувається викривлення ніжок і хребта.

3. Ходунки мають властивість зупинятися у вузьких дверних пройомах, чіпляючись за перешкоди.

Якщо ж, не дивлячись ні на що, ви схочете купити ходунки для свого малюка, то потрібно серйозно віднестися до їх вибору, адже від цього залежить здоров’я вашого дитятка. При їх покупці в першу чергу потрібно врахувати наступні моменти:

1. Основа. Ходунки повинні мати широку і стійку основу, аби дитя не могло з них випасти. Також добре, якщо вони мають бампер, обробленим гумою, для пом’якшення ударів.

2. Колеса. Чим їх більше, тим маневреніші і стійкіші ходунки. Також вони повинні легко повертатися на всі боки.

3. Сидіння обов’язково має бути глибоким, щоб маля не могло самостійно вилізти з ходунків. Також воно має бути достатньо м’яким і не жорстким, щоб не травмувати шкіру між ніжками. У нього обов’язково має бути жорстка спинка, щоб не травмувалася спинка дитини. Наявність м’якого обмежувального бампера спереду лише вітається. Добре, якщо сидіння буде легко зніматись і митись.

4. Висота в ходунках обов’язково повинна регулюватися під ріст дитини. Інакше у неї може неправильно розвинутися опорно-руховий апарат.

5. Безпека. Ніколи не садіть дитя в ходунки, якщо його ріст і вага перевищує гранично можливі параметри, вказані в паспорті.

6. Компактність. Дуже добре, якщо ходунки можна легко і компактно скласти, аби вони займали в квартирі менше місця.

7. Додаткові можливості. Багато ходунків оснащують додатковими зйомними столиками, ігровими панелями, що дуже подобається дітям.

Ходунки можна сміливо купувати для дитини після шести місяців, коли вона вже самостійно може сидіти.

Я суперова

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дитячий масаж є кращим засобом для профілактики більшості захворювань, які чатують малюка на ранніх місяцях розвитку....
Напевно всі хоча б раз чули таке твердження, що всі захворювання у нас від брудних рук. Таке твердження трохи...
Колись чайлдфрі було модним, але малознайомим слівцем. Жінок, які відкрито визнавали, що не хочуть мати дітей і не...
Необхідність розвиваючих занять для дітей диктує нам сучасний ритм життя. Адже сьогодні дитина вже з народження...
Scroll To Top