Рекомендуємо прочитати

За якими принципами вибрати коляску для дитини?

article2914.jpg

Купівля коляски для малюка - нової або бувшої у вжитку, справа дуже відповідальна, адже саме цей транспортний засіб буде супроводжувати вашу дитину з першого 12-18 місяців його життя. До вибору коляски варто поставитися обдумано і здійснити цю покупку заздалегідь. Коляска повинна бути не тільки комфортною для дитини, а й для мами. Так як же вибрати коляску для перевезення вашого щастя?

По-перше, щоб уникнути подальших продажів-покупок транспортного засобу, буде краще, якщо коляска буде трансформером і буде адаптована до будь-якого віку малюка. Неможливо передбачити, коли ваш малюк почне стійко сидіти і коли йому буде необхідно відмовитися від стандартної люльки. А може статися так, що в період, коли маля ще не може сидіти зміниться два сезони, і ви повинні будете міняти коляску на утеплену або полегшену. Коляска-трансформер поєднує в собі пристосування для будь-яких умов транспортування.

По-друге, необхідно звернути увагу на матеріали, з яких зроблена коляска. Постарайтеся відмовитися від пластику в опорній системі вони недовговічний. Краще зупиніться на забарвлених металевих опорах, в наш час вони робляться полегшеними, але стійкими до пошкоджень.
Тканинний матеріал коляски повинен бути легким для миття, стійким до потрапляння вологи, а тканина, на якій буде лежати малюк повинна легко зніматися для прання.

Якщо вам не принципово показати всім, що у вас народилася дитина з певною статевою приналежністю, краще зупинитися на нейтральному кольорі тканинного матеріалу. Це всі кольори, крім червоних і рожевих, а так само блакитних і синіх. Таку коляску буде легше продати, ви ж не збираєтеся зберігати її все життя, як світлу пам'ять?

Якщо в комплекті до коляски додається люлька-переноска, то це непогано, таким чином, полегшується перенесення дитини на поверх. Однак, це не надто важливий елемент, найчастіше, від цього пристосування швидко відмовляються. Влітку в ній жарко, а носити дитину без верхнього кріплення небезпечно. Взимку малюкові може бути в ній тісно за рахунок товстого одягу і покривал.

Майже всі сучасні коляски оснащені сумочками для перенесення речей дитини. Така сумочка повинна легко зніматися без трансформацій коляски, легко відкриватися і закриватися. Не варто надавати великого значення кількості відсіків у такій сумочці, достатньо одного, але просторого і відкритого погляду, щоб легко знайти потрібну річ. Плюсом буде так само наявність спеціальної кишеньки для пляшечки, яка утримає її у вертикальному стані і не дасть обіду малюка пролитися.

До слова про пристосування для перенесення речей в колясках, можна сказати, що так само не буде зайвим наявність багажного відсіку у днища коляски. Хоча, це пристосування, швидше, більше згодиться матері, ніж дитині. Сумку з продуктами і об'ємні іграшки можна перевозити саме там. Щоб ваші речі в багажному відділенні не забруднилися в дощову пору року, нехай цей відсік буде не у вигляді кошика, а суцільним, з пластику або тканини.

Так само іноді в колясках існують кишені, які розташовується на задній зовнішній стороні. Ця кишеня допоможе вам розвантажити передню сумочку. У ній можна зберігати речі, якими ви користуєтеся від випадку до випадку, наприклад, москітна сітка для коляски або запасна шапочка для малюка, тоді як сумочка більше підійде для перевезення речей, якими ви регулярно користуєтеся під час прогулянки ( пляшечки з водою або молоком, підгузники, вологі серветки).

Буде чудово, якщо в комплект з коляскою вже входять дощовик і москітна сітка. Ці девайси сьогодні можна придбати і окремо, але краще, якщо вони вже будуть додаватися до коляски, так як розміри будуть підігнані саме під вашу модель. Нехай прогулянку малюка не порушують ні дощик, ні настирлива мошкара!

Якщо ж літній час позаду, зверніть увагу, чи є у коляски зимова утеплена накладка. Кріпиться вона так, що закриває ніжки і частина тулуба дитини від опадів і холодного вітру. Зверніть увагу, чи легко буде покласти або вийняти дитину з коляски при наявності такого пристосування. Ідеально, якщо для цього не потрібно повністю знімати накладку, а, наприклад, просто розстебнути блискавку.

Безпекою дитини стурбована кожна мама, а значить, пора перевірити на безпеку нашу коляску. Для початку, зверніть увагу на дрібні деталі всередині коляски - їх не повинно бути. Всі кнопки, гудзики і блискавки повинні бути тільки зовні, будь-які регулятори положення коляски теж.
Ваш транспортний засіб має бути оснащене регульованими по довжині ременями безпеки, як у справжній машині. Кріплення повинно бути таким, щоб дитина не змогла самостійно його відстебнути. М'які накладки на ременях теж будуть до речі, адже багато дітей просто непосидючі і можуть стерти ременями шкіру на плечах. Хоча, це особливості для перевезення дітей від року, немовлят зазвичай не пристібають.

Зверніть вашу увагу на поручень, за який буде триматися маля. Він повинен бути міцним і оббитим тканинним матеріалом. Металеві поручні хоч і виглядають надійно, зате дуже сильно розжарюються на сонці і можуть доставити маляті дискомфорт. Крім того, на поручні повинен кріпитися фіксатор, що з'єднує його з днищем коляски, щоб не дати малюкові вибратися знизу.

Якщо ваша дитина спить під час прогулянок, то безумовним надбанням буде наявність згинаючоїся кінцевої частини днища коляски - це убезпечить вашого малюка від випадання при різкому гальмуванні. При чому, зміна положення кінцевої частини днища повинна приводитися в рух шляхом зняття певного обмежувача.

Незабаром дитина почне сидіти, значить потрібно звернути свій погляд на підставки для ніжок. До цього висунемо всього дві важливі вимоги: міцність і можливість її зняти. Якщо ваша дитина спокійно сидить в колясці, споглядаючи світ, то це не означає, що в один прекрасний день йому не захочеться стати на ніжки, опершись на підставку. Ви повинні бути впевнені, що вона витримає.

Наступний, і напевно, один з найважливіших моментів, які хотілося б торкнутися - це можливість регулювання пози дитини. Нехай у вашій колясці буде 4 рівня фіксації положення дитини: лежачий, напівлежачий, напівсидячий і сидячий. Лежачий рівень призначений для сну малюка. Маленькі діти легко засинають на свіжому повітрі, і можуть зробити це в будь-якій позі, однак, нехай вона буде природною. Напівлежачий рівень ідеальний для пиття з пляшки, а так само щоб бачити не тільки небо, але й маму. Напівсидячий рівень допомагає малюкові почати сидіти, а сидячий підійде для тієї пори , коли малюк сам впевнено буде тримати спинку.

Коляска - це важлива покупка, так нехай служить довго і з толком, вам і самому головному пасажиру! Прогулянки - це завжди щастя, коли зручно і мамі, і малюкові!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Через що в одній родині панують довірчі і дружні відносини, а в іншій - просто не складаються? Що цьому причина? Можна...
З моменту поповнення в родині жінка розчиняється у своєму довгоочікуваному малюку - «дихає» ним, живе його...
Нам завжди хочеться, щоб скоріше з'явилися перші зубки. Але коли починають прорізуватися зубки, відразу ж виникає купа...
Розуміння, ласка, любов, яка не знає кордонів; казки, прочитані вголос зимовими довгими вечорами; домашні пироги; теплі...
Scroll To Top