Рекомендуємо прочитати

Особливості навчання іноземної мови у дітей

article2400.jpg

Починати навчання дитини англійської мови можна вже з 3-4 років. Неважливо, якщо дитина не повністю промовляє деякі звуки - в такому віці увагу потрібно приділяти в першу чергу звиканю до мови і занурення дитини в нове середовище.

Вивчення мови завжди включає в себе чотири основних напрямки - іноземною мовою необхідно слухати, говорити, читати і писати. Для дитини особливо важливі перші два, так як спілкування та сприйняття на слух максимально схожі на освоєння рідної мови. Якщо дитина вже добре вміє читати і писати рідною мовою, то через півроку занять англійською можна підключати до вивчення читання та письмо.

Краще всього вибрати якусь окрему тему, яку можна представити дитині в ігровій формі. Наприклад, запропонувати дитині запам'ятати, що потрібно буде купити в магазині або як попросити морозиво в кафе. На прогулянці можна показувати певні предмети і називати їх англійською: «It's a flower. It's a dog ». Англійська мова для дітей можна вивчати і на прикладі їх улюблених мультфільмів.

Для дитини важливий насамперед елемент гри, тому можна використовувати дитячі віршики, пісеньки, лічилки. Корисно також включати передачі або фільми англійською мовою просто в якості фону - дитині буде простіше освоїтися з іноземною мовою, навіть якщо при прослуховуванні його увагу буде акцентовано на чомусь іншому.

Тривалість занять, рекомендована для дошкільняти, становить близько 20 хвилин кілька разів на тиждень. У проміжку між заняттями можна повторювати пройдене, так як є думка, що інформація, почута лише один раз, забувається за 36 годин.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Робоче місце дитини-учня - для багатьох застаріле поняття. У чому справа, для чого так вже піклуватися про стол і...
Напевно всі хоча б раз чули таке твердження, що всі захворювання у нас від брудних рук. Таке твердження трохи...
Дитячий масаж є кращим засобом для профілактики більшості захворювань, які чатують малюка на ранніх місяцях розвитку....
Якщо у вас є діти, то ви маєте право самі вибирати форму навчання вашої дитини. Вона може ходити в звичну загальну школу...
Scroll To Top